w

Występ Dody w Opolu przyćmiły wpadki. Mało nie doszło do upadku.

Źródło: screen Instagram

Pierwszy dzień Festiwalu w Opolu za nami. Najwięcej emocji budził występ Dody, o której zrobiło się głośno kilka dni wcześniej, za sprawą konfliktu z reżyserem wydarzenia. Jednak gwiazda szybko zapomniała o konflikcie i jak zawsze stanęła na wysokości zadania. W trakcie koncertu nie obyło się bez wpadek. Wpadki Dody w Opolu wprawiły w osłupienie publiczność. Jak ostatecznie odebrano występ artystki?

Dla Dody występ w Opolu był wyjątkowym wydarzeniem. Wszystko dla tego, że gwiazda wystąpiła na opolskiej scenie po 6 latach nieobecności. Jednak od samego początku Festiwal nie układał się po myśli Doroty. Tuż przed doszło do kłótni z reżyserem, który kazał jej „sp*ierdalać” i zrobić sobie swój własny festiwal. Zrozpaczona Doda, do końca nie wiedziała czy zdecyduje się wystąpić na tej ważnej imprezie. Ostatecznie gwiazda pojawiła się na scenie i przygotowała dla widzów spektakularne show. Niestety jej występ zakłóciła seria wpadek.

Sponsorowane

Wpadki Dody w Opolu przyćmiły jej występ?

Zaczęło się od problemów z kreacją. Doda w jednej z piosenek miała założone ogromne skrzydła, które w trakcie występu się odpięły i musiała prosić o pomoc tancerza:

„Aniołku, jak już tu jesteś, zapnij mi, proszę, tutaj ten piękny paseczek. Tu jest, nie wiem, czy widać. O, widzisz, tu jest. Brawo, brawo”

Sponsorowane

Chwilę później gwiazda udała się w stronę publiczności dziękując za to, że mogła wystąpić w Opolu. Niestety wysokie szpilki, sprawiły, że Doda potknęła się i o mały włos nie runęła na ziemię. Na szczęście artystka szybko dotarła do pianina i kontynuowała występ. Wydawać by się mogło, że limit wpadek został zamknięty, kiedy to zawiódł sprzęt artystki. Mikrofon odczepił się od statywu i razem z mikroportem spadł na scenę. Dalsza część występu przebiegła pomyślnie, a fani zgotowali Dodzie owacje na stojąco.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane