w

Grażyna Wolszczak przesadziła. Aktorka wrzuciła do sieci oburzające nagranie

Grażyna Wolszczak ostatni czas spędziła na urlopie w Szczyrku. Kobieta relaksowała się w saunach i na basenie. Nie było by w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że Wolszczak nagrywała ludzi bez ubrań… Dlaczego to zrobiła?

Grażyna Wolszczak jest aktorką znaną zarówno z teatru jak i telewizji. Zagrała m.in. w „Na wspólnej” i „Pierwszej miłości”. Poza tym zarządza również Fundacją Garnizon Sztuki. Grażyna jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych na których zgromadziła sporą rzeszę fanów. Ostatnio kobieta wybrała się do Szczyrku, gdzie relaksowała się w luksusowym hotelu.

Sponsorowane

Grażyna Wolszczak nagrywała ludzi w saunie i na basenie

Gwiazda udostępniła sporą ilość relacji z wypadu, ale tylko jedna z nich wywołała duże poruszenie w sieci. Widać na nim okazały basen i klimatyczną strefę saun. Oczywiście nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na Instastories zamieszczonym przez aktorkę, pojawili się również nadzy ludzie. Na krótkich relacjach Grażyna nagrywa wnętrza, mężczyzn wachlujących gości, osoby w ręcznikach i bez nich… Nie wiadomo czy to znajomi gwiazdy, czy obce osoby. Tak czy inaczej nagrania są bardzo prywatne. Filmiki wywołały spore zamieszanie w sieci, a wiele osób okazało swoje zniesmaczenie i oburzenie.

Sponsorowane

Aktorka skrytykowała celebrytów narzekających na swoją emeryturę

Grażyna Wolszczak w ostatnim czasie wypowiedziała się również na temat swojej emerytury. Przyznała, że już dawno zabezpieczyła swoją przyszłość i nie ma zamiaru płakać publicznie, że ZUS wyliczył jej niskie świadczenie. Gwiazda uderzyła w innych celebrytów, którzy głośno narzekają na pieniądze od państwa:

„Ja od zawsze jestem piekielnie rozsądna. Od kilkudziesięciu lat się mówiło o tym, że system emerytalny musi się w Polsce załamać prędzej czy później, w związku z czym postanowiłam na nim nie polegać i sama starałam się zabezpieczyć tę swoją emeryturę”

mówiła w rozmowie z Pomponikiem
Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane