w

Michał Wiśniewski wybrał już imię dla syna. Brzmi nietypowo, ale też kobieco

Michał Wiśniewski często zmienia partnerki. Ma też całkiem liczną gromadkę dzieci. Już za niedługo gwiazdor powita na świecie szóstą pociechę. Wiemy, że będzie to chłopczyk. Wiśniewski wybrał imię dla swojego potomka. Standardowo jest ono nietypowe, ale też brzmi kobieco.

Michał Wiśniewski od lat słynie z nietuzinkowego wizerunku. Czerwone włosy i oryginalne stylizacje stały się jego wizytówką. O mężczyźnie nakręcono reality show pt. „Jestem jaki jestem”, które emitowane było na antenie TVN. To właśnie w nim gwiazdor pokazywał swoje życie u boku Mandaryny. Tymczasem planowana jest kolejna seria vlogów dotycząca budowy willi piosenkarza. Poza szczegółami budowy w dokumencie mają się znaleźć fragmenty z jego życia prywatnego. Z pewnością nie zabraknie Poli, a także dzieci Michała. W związku z premierą dokumentu: „Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje”, która odbędzie się 30 kwietnia, Michał postanowił zdradzić jak nazwie kolejnego potomka.

Sponsorowane

Wiśniewski wybrał imię syna. Trzeba przyznać, że jest oryginalne

Xavier, Fabienne, Etienette, Vivienne, Falco Amadeus… Takie imiona noszą dotychczasowe dzieci gwiazdora. Xavier i Fabienne są z związku z Mandaryną, a Etienett i Vivienne z małżeństwa z Anną Świątczak. W między czasie artysta był związany z Dominiką Tajner. Jak teraz nazwie swojego syna? Oczywiście bardzo oryginalnie. Szóste dziecko artysty ma nosić imię Cloë. Chłopiec będzie drugim dzieckiem ze związku z Polą. Para poinformowała widzów o płci i imieniu podczas wizyty u ginekologa. Trzeba przyznać, że wybór imienia jest nietypowy, ale zupełnie nie zaskoczył fanów artysty, którzy są przyzwyczajeni do jego oryginalności.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane