w

Szczere wyznanie Michała Wiśniewskiego. „Byłem kiedyś z facetem…”

Michał Wiśniewski znany jest z kontrowersyjnego wizerunku i odważnych wypowiedzi. Gwiazdor zespołu „Ich troje” słynie również z wielkiej kochliwości. Artysta miał pięć żon, a niedawno urodziło mu się szóste dziecko. Biorąc pod uwagę jego życie, aż trudno uwierzyć w to, co Michał powiedział w jednym z wywiadów. Wiśniewski przyznał, że tak naprawdę jest biseksulany i że zdarzało się, że romansował z mężczyznami…

Michał Wiśniewski w jednym z wywiadów nawiązał do przeszłości. Artysta przyznał, że jest biseksualny, co oznacza, że czuje pociąg do obu płci. Michał poszedł o krok dalej i opowiedział o swoich romansach z mężczyznami, ale również o tym, że z jednym z nich próbował budować trwały związek.

Sponsorowane

Wiśniewski romansował z mężczyznami: „Nigdy nie dostałem miłości od kobiety”

Wiśniewski zwierzył się szerokiej publiczności ze swojej biseksulaności w 2007 roku. To wtedy udzielił głośnego wywiadu dla LGBTQ+ – gaylife.pl. W rozmowie przyznał, że jego pociąg do mężczyzn wziął się z tego, że nigdy nie zaznał prawdziwej miłości od kobiety. Dodał również, że w życiu wciąż czegoś szukał i stąd próbował wielu rzeczy, nawet związku z mężczyzną. Jednak mimo wielu starań i zaangażowania nie udało mu się takiej trwałej relacji stworzyć:

Sponsorowane

„Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała przede wszystkim z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, gdyż najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety.

Gwarantuję ci, były takie próby. Bardzo się starałem”

podkreślał w rozmowie z gaylife.pl

Jak na to wyznanie zareagowały jego żony? W momencie, w którym Michał przyznał, że jest biseksualny, miał za sobą już trzy śluby: z Magdą Femme, Mandaryną i Anią Świątczak, czyli był to dopiero półmetek jego 'ślubnych wojaży’.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane