w

Michał Wiśniewski pokazał wnętrza nowego domu. Wygrała klasyka czy ekstrawagancja?

Michał Wiśniewski po raz kolejny układa swoje życie z nową partnerką. Całkiem niedawno urodził się mu syn, a gwiazdor rozpoczął budowę willi, której realizację mamy oglądać w programie „Jestem, jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje”. W jednym z ostatnich postów Wiśniewski pokazał projekt wnętrza nowego domu. Na co postawił ekstrawagancki piosenkarz?

Michał Wiśniewski słynie ze swojego oryginalnego wizerunku. Czerwone włosy i barwne kreacje sprawiły, że ludzie zaczęli go postrzegać jako osobę pewną siebie, zadufaną i bezkompromisową. Sam Michał przyznaje, że prywatnie jest człowiekiem empatycznym i bardzo wrażliwym. Jak widać sprzeczności w Michale nie brakuje. Stąd wiele osób zadawało sobie pytanie na jakie wnętrza w nowym domu postawi Wiśniewski? Okazało się, że Michał i jego żona mają zupełnie odmienną wizję dotyczącą aranżacji pomieszczeń. W związku z tym zatrudniono projektanta, który pomógł im pogodzić różnorodne pomysły. Ostatecznie część biurową piosenkarz zaprojektował w zgodzie z własnym gustem, natomiast za część domową odpowiadała Pola:

Sponsorowane

„My akurat trafiamy na takich ludzi, przy budowie tego domu, którzy absolutnie znają się na tym, co robią. Jeśli chodzi o projektantów wnętrz, to naprawdę, od tego jest projektant, żeby spełniać twoje marzenie. My postanowiliśmy z żoną, że tę moją część biurową, gdzie będę pracował i gdzie będzie pracować cała ekipa, bo przecież zespół Ich Troje to jest 35 osób, że to ja będę ją projektował wspólnie z jedną z najlepszych firm, które są na rynku. Natomiast część domową będzie projektować Pola. Więc to będzie taki dom, jaki ona sobie wymarzyła. A gdybym ja miał ingerować, to myślę, że ten dom nigdy w życiu by nie powstał. Mamy zupełnie inne wyobrażenie”

mówił Wiśniewski w rozmowie z Jastrząb Post

Wiśniewski pokazał projekt jadalni. Pola postawiła na klasykę.

Sponsorowane

W sieci ukazały się zdjęcia jadalni, którą Pola aranżowała wraz z projektantem. Żona Wiśniewskiego postawiła na klasykę. W jadalni rzuca się w oczy olbrzymi stół oraz proste meble w jasnych, ciepłych kolorach. Trzeba przyznać, że wnętrze jest piękne i niesamowicie przytulne, lecz brakuje w nim cząstki szaleństwa, która kojarzy nam się z Michałem Wiśniewskim. Współautorzy projektu napisali w swoich mediach społecznościowych:

„Dzisiaj pokazujemy pierwszy z kadrów domu dla Poli i Michała Wiśniewskich. Całkowicie niespodziewanie ta bardzo nowoczesna bryła będzie skrywała domowe, przytulne wnętrze w ciepłych barwach”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane