w

Wiśniewski o nie ochrzczeniu swoich dzieci: „Chodzi przecież o to, by chrzest przyjąć świadomie (…) Jezus się chrzcił świadomie jako dorosły”

Źródło: Michał Wiśniewski/ Facebook

Michała Wiśniewskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Lider nie istniejącego już zespołu Ich Troje ma na swoim koncie wiele znanych piosenek. Artysta jest znany nie tylko z czerwonych włosów i kontrowersyjnego wizerunku, ale też bogatego życia uczuciowego. Michał już kilka razy był żonaty i ma piątkę dzieci, a tylko dwoje z nich przyjęło chrzest. Czy Wiśniewski ponownie nie ochrzci dziecka?

Sponsorowane

Obecnie Wiśniewski jest w związku z Polą, która już za niedługo urodzi mu drugie dziecko. Para zdradziła nawet jak nazwie swojego potomka, chłopiec ma nosić imię Cloë. Michał Wiśniewski przyznał, że nie zamierza chrzcić swojego syna, tak jak i nie zrobił tego w przypadku pozostałych dzieci. Jedynie Xavier i Fabienne, czyli dzieci Michała i Mandaryny są ochrzczone. Skąd taka decyzja artysty?

Wiśniewski nie ochrzci syna? Michał chce dać dzieciom prawo decydowania o sobie.

Michał Wiśniewski przyznał, że był kiedyś katolikiem, jednak obecnie przeszedł na protestantyzm. Jak sam twierdzi, chce aby dzieci same o sobie decydowały, dlatego też nie będzie wybierał im wiary:

Sponsorowane

„U mnie chrzczone były, a potem poszły do komunii tylko dzieci z Mandaryną, czyli Xavier i Fabienne. Ja w pewnym momencie podjąłem decyzję o zmianie i dziś jestem protestantem.”

mówił artysta w rozmowie z „Faktem”

W tej samej rozmowie Wiśniewski dodał, że przecież sam Jezus przyjmował chrzest jako dorosły. Wspomniał również o córkach, które ma z Anią Świątczak. Etiennette i Vivienne. Michał poinformował, że dziewczyny chodziły do szkoły katolickiej i są wychowywane są w wierze katolickiej. A jeśli o decyzję wyboru wiary to same o sobie zadecydują:

„Obie chodziły do chrześcijańskiej szkoły i są wychowane w wierze chrześcijańskiej, ale same będą decydowały, który kościół pozwoli im na rozwijanie tej wiary w sobie.”

Sponsorowane

Zobacz również:

  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Michał Wiśniewski/ Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane