w

Michał Wiśniewski buduje swoją willę. Jednak nie zapłaci za nią ani grosza

Już za niedługo w telewizji ukaże się program z Wiśniewskim w roli głównej. To nie będzie pierwsze tego typu show. Dokładnie 20 lat temu na antenie TVN wyświetlany było reality show „Jestem jaki jestem”. Tym razem zostanie pokazane, jak powstaje willa Michała Wiśniewskiego.

Nowy program o Michale Wiśniewskim ma być emitowany na YouTube. Każdy odcinek będzie trwał ok. 26 minut, a łącznie przewidziano ich aż 60. W Internecie pojawił się już zwiastun. Serial dokumentalny ma nosić nazwę:, „Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje” i pokazywać krok po kroku, jak powstaje willa Wiśniewskiego. Główny bohater tak komentuje powstanie vloga:

Sponsorowane

„Vlog dotyczący budowy Domu, mojego kawałka podłogi. Aby dojść do miejsca, w którym dziś jestem, musiałem przespacerować się najtrudniejszą z dróg, pominąć wiele drogowskazów, znaleźć się w miejscach, w których nie było przyjaciół. Napisałem ponad 300 utworów, wiele z nich nuci cała Polska, sprzedałem 12 milionów płyt. Jestem Zwycięzcą”

Willa Michała Wiśniewskiego ma być budowana 2 lata

Jak poinformował portal Wirtualnemedia.pl premiera pierwszego odcinka już 30 kwietnia. Na ten moment nakręcono jedynie dwa pierwsze odcinki. Pozostałe powstaną wraz z rozwojem budowy, która prawdopodobnie potrwa 2 lata. Willa powstanie dzięki licznym sponsorom, którzy chcą w ten sposób się zareklamować.

Sponsorowane

Pierwsza część show o Michale Wiśniewskim, która emitowana była na antenie TVN w latach 2003-2004 opowiadała o życiu gwiazdora wraz z Mandaryną w podwarszawskim Józefowie. Po latach, kiedy Wiśniewski przyznał się do olbrzymiego zadłużenia w wysokości 35 mln złotych, tak opowiadał o serialu:

„Kupowało się bezsensownie samochody, samoloty, mieszkania, łódki… Całą masę pierdół, których dziecko z domu dziecka na oczy nie widziało”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane