w

Polsat zdradził, kto zastąpi Katarzynę Dowbor w „Nasz nowy dom”. To znana aktorka

8 maja media obiegła informacja o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom”. Spekulacji na temat nowej prowadzącej było mnóstwo. Dziś już wiemy kto zastąpi Katarzynę Dowbor i poprowadzi popularny program w telewizji Polskiej. Trzeba przyznać, że to duże zaskoczenie.

Zwolnienie Katarzyny Dowbor przez Edwarda Miszczaka spowodowało prawdziwą burzę medialną. Prowadząca nie mydliła fanom oczu, a wprost powiedziała, jaka była przyczyna usunięcia jej osoby z telewizji. Okazało się, że Dowbor jest już za stara, a także jak twierdzą producenci programu, zbyt schorowana na pracę w tak wymagającym formacie. Katarzyna szybko odpowiedziała twórcom „Naszego nowego domu” wrzucając do sieci filmik, w którym pokazuje w jak doskonałej jest formie, wbrew obawom producentów.

Sponsorowane

Wiemy, kto zastąpi Katarzynę Dowbor. To znana i lubiana aktorka!

Najwięcej spekulacji pojawiło się wokół tego, czy w związku z tym program zniknie z anteny, czy tylko zmieni prowadzącą. Na Instagramie pojawił się oficjalny komunikat, w którym poinformowano, że program nadal jest nagrywany. Nową prowadzącą zostanie Elżbieta Romanowska. Aktorka doskonale znana w Polsacie, zagrała m.in. w serialu: „Pierwsza miłość”, „Samo życie”, „W rytmie serca” i „Świat według Kiepskich”. Gwiazda pojawiła się również w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie wraz z Rafałem Maserakiem dotarła do finału, a także w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym również znalazła się w finale. Kolejny sezon programu „Nasz nowy dom” będzie nagrywany od najbliższego poniedziałku. Jak pójdzie nowej prowadzącej i czy godnie zastąpi uwielbianą Katarzynę Dowbor? Przekonamy się już jesienią.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Jeden komentarz

      Sponsorowane