w

Kto dołączy do obsady „Pytania na Śniadanie”? Szykują się wielkie zmiany.

Pytanie na Śniadanie/ Facebook

Na Instagramie „PnŚ” pojawiła się informacja o szykujących się w najbliższym czasie zmianach. Do popularnego programu TVP2 „Pytanie na Śniadanie” wróci była prezenterka. Już jutro o 7.30 fani będą mogli oglądać powracającą po latach prowadzącą. O kim mowa? Przed nami wielki powrót Anny Popek.

Od 2002 roku w Telewizji Polskiej emitowany jest program „Pytanie na śniadanie”. To już 21 lat, kiedy popularna śniadaniówka pomaga nam się obudzić i towarzyszy nam o poranku. Przez ten długi czas przez obsadę programu przewinęła się masa prowadzących. Na chwilę obecną popularny program śniadaniowy, który wyświetlany jest od poniedziałku do niedzieli prowadzony jest przez pięć par, ale przed nami duże zmiany.

Sponsorowane

Anna Popek wraca po 7 latach do PnŚ.

Kto dołączy do obecnych prowadzących? Oczywiście będzie to Ania Popek. Znana prezenterka była związana z programem od początku jego powstania. Ania prowadziła „Pytanie na śniadanie” przez 14 lat. Jej odejście związane było z innymi projektami. Ponieważ Popek zajęła się prowadzeniem i realizacją innych programów, nie miała jak pogodzić kolejnych projektów z pracą w PnŚ. Ania prowadziła m.in.: „Świat się kręci”, „Dzień dobry Polsko”, „Wielki test” i „Wstaje dzień”.

Sponsorowane

Wielki powrót Anny Popek.

Zagadką pozostaje fakt, czy Ania zastąpi którąś z obecnych prowadzących, czyli tylko dołączy do obecnej obsady. Jeżeli miałaby zastąpić którąś z kobiet, mogłaby to być: Kasia Cichopek, Izabella Krzan, Małgorzata Opczowska, Ida Nowakowska lub Małgorzata Tomaszewska. Na ten moment Telewizja Polska ogłosiła tylko i wyłącznie, że jutro Ania Popek poprowadzi program śniadaniowy. Na ten moment nie jest znany partner powracającej prezenterki. biorąc pod uwagę, że tradycją „Pytania na śniadanie” jest prowadzenie odcinka przez mężczyznę i kobietę, być może wkrótce poznamy partnera Popek. Od 2002 roku partnerem telewizyjnym Ani był m.in. Michał Olszański. Czym więc zaskoczą nas twórcy programu? Wszystko okaże się w najbliższym czasie.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane