w

Dorota Wellman zadebiutowała w Sopocie. To jej pierwsza tego typu impreza.

Za nami Top of the Top Festival 2023. W Sopocie jak co roku nie zabrakło wielkich gwiazd, a także wspaniałych prowadzących. Wśród nich znalazła się Dorota Wellman, która zadebiutowała w Sopocie w zupełnie nowej roli. Jak jej poszło?

Od poniedziałku do czwartku trwało w Sopocie wielkie święto muzyczne. Top of the Top Festival jak co roku przyciągnął tłumy publiczności. Nie było w tym nic dziwnego, gdyż na scenie pojawiły się wielkie polskie gwiazdy tj.: Kayah, Urszula, Natalia Szroeder, Małgorzata Ostrowska, Wiktor Dyduła, Chylińska, Nosowska i Ralph Kamiński. Poza świetnymi występami w trzecim dniu festiwalu na scenie pojawili się wspaniali prowadzący: Agnieszka Woźniak-Starak, Olivier Janiak, Marcin Prokop i debiutująca w roli prowadzącej festiwal- Dorota Wellman.

Sponsorowane

Wellman w nowej roli. Jak jej poszło?

Dziennikarka nigdy wcześniej nie prowadziła tak dużej imprezy. Publiczność zna Dorotę z wielu programów emitowanych na antenie TVN-u. Duet, który tworzy z Prokopem w „Dzień dobry TVN” cieszy się dużą popularnością i przyciąga przed odbiorniki największą liczbę widzów, wśród wszystkich duetów prowadzących śniadaniówkę. Jak Dorota poradziła sobie w roli gospodyni tak wielkiej imprezy? Jak zawsze fantastycznie. Wellman założyła na siebie czarny klasyczny kostium ze zdobieniem na ramieniu i wyglądała obłędnie. Już na samym początku dziennikarka zażartowała: „Witają Was Bagieta i Pączek”. Te słowa sprawiły, że publiczność oszalała, a dobry nastrój utrzymał się do końca imprezy. Wszystkie zapowiedzi Doroty i Marcina kończyły się głośnymi owacjami, a fani wręcz wpadali w ekstazę na każde jej słowo. A wam jak się podobała Dorota w roli prowadzącej?

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane