w

Opublikowano zdjęcia trzeciego sezonu wielkiego hitu „Netflixa”. „Bridgertonowie 3” już niebawem na ekranach.

Źródło: bridgertonnetflix/ Instagram

Trzeci sezon Bridgertonów: Wielki hit „Netflixa” już niebawem pojawi się na platformie. Zakończono zdjęcia i nagrania. Losy, których bohaterów będziemy mogli zobaczyć jesienią? Zdradzamy szczegóły kolejnej serii.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia zapowiadające kolejny sezon kultowego serialu „Bridgertonowie”. W tej serii obejrzymy losy uroczej Penelope, znanej wtajemniczonym jako Lady Whistleldown oraz Colina. Romans tajemniczej pisarki i zamożnego panicza będzie inny od tych, które mogliśmy zobaczyć w poprzednich sezonach. Również główna bohaterka zaskoczy wszystkich swoją zewnętrzną przemianą.

Sponsorowane

Trzeci sezon Bridgertonów. Netflix ujawnił szczegóły.

Na evencie Tudum, który odbył się w Brazylii, Netflix ujawnił kilka kadrów hitowego serialu. Z ujawnionych informacji wiemy, że Penelope, która na koniec drugiego sezonu usłyszała o sobie niemiłe słowa płynące z ust Colina, postanowi poszukać sobie godnego męża. Takiego, który pokocha jej charakter i jednocześnie zaakceptuje podwójne życie, które prowadzi. Znalezienie męża okaże się dla młodziutkiej Penelope prawdziwym wyzwaniem. Pomoc w nabraniu pewności siebie i znalezieniu odpowiedniego kandydata zaproponuje jej Colin. Dalszych perypetii dwójki przyjaciół nie będziemy zdradzać. W nowym sezonie mamy jeszcze zobaczyć Kate i Anthonego. Osobą, której na pewno nie zobaczymy jest Daphne, czyli Phoebe Dynover.

Wiemy, że trzeci sezon jest już nakręcony w całości, a fani serialu mają na co czekać. Niestety data premiery ciągle jest utrzymywana w tajemnicy. Według pierwszych przecieków „Bridgertonowie 3” mają się pojawić na platformie „Netflix” jesienią. Cóż…pozostaje nam teraz cierpliwie czekać…

Sponsorowane
Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane