w

Znana prezenterka znika z TVP.

Źródło: Piotr Andrzejczak/ MW Media

W programach Telewizyjnej Dwójki szykują się duże zmiany. Prowadząca Małgorzata Tomaszewska na chwile zniknie z wielu formatów. Skąd te zmiany? Tomaszewska ogłosiła ciążę i pochwaliła się brzuszkiem. Fani zachwyceni.

Małgorzata Tomaszewska jest córką bramkarza Jana Tomaszewskiego i tenisistki stołowej Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej. Gwiazda TVP dwukrotnie wychodziła za mąż. Z drugiego małżeństwa z Ahmetem Seyfi Yigit Tarci, Małgorzata ma 6-letniego syna Enzo. Dziś już wiemy, że za niedługo rodzina prowadzącej „Pytanie na śniadanie” znów się powiększy.

Sponsorowane

Tomaszewska ogłosiła ciążę.

Szczęśliwe informacje przekazano w „Pytaniu na śniadanie”. Nieco później Małgosia potwierdziła te informacje publikując zdjęcie z wakacji w Grecji. Widzimy na nim uśmiechniętą Tomaszewską, która prezentuje ciążowe krągłości. Małgorzata jest już w drugim trymestrze ciąży i za niedługo powita na świecie drugie dziecko. Pod postem napisała:

„Kochani, chciałam się z wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem”

Sponsorowane

Ciąża Małgorzaty wiele zmienia w nadchodzących programach TVP. Przypomnijmy, że do tej pory córka Jana Tomaszewskiego prowadziła wiele telewizyjnych show tj. „The Voice of Poland” czy „The Voice Senior”. Chętnie pojawiała się również na koncertach telewizyjnej dwójki. Teraz przed Małgosią dłuższa przerwa od pracy, ale jej fani nadal mogą spać spokojnie. Twórcy „Pytania na śniadanie” zapewniają, że jak na razie Tomaszewska nadal będzie prowadziła poranną śniadaniówkę w której pojawia się najczęściej z Olkiem Sikorą. Informacja o ciąży ucieszyła obserwatorów 34-latki, a pod postem posypała się fala gratulacji:

„Gratulacje i dużo zdrówka”

„Małgoniu, gratulacje, jak pięknie. Ściska mocno, dbaj o siebie. Enzuś będzie miał rodzeństwo”

„Super, dużo zdrówka; Coś wspaniałego; Ale super! Wszystkiego, co najpiękniejsze dla was”

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Piotr Andrzejczak/ MW Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane