w ,

Życie Tiny Turner nie było usłane różami. Artystka myślała o eutanazji…

Źródło: digicomphoto/ Getty Images

24 maja świat obiegła informacja o śmierci wielkiej artystki- Tiny Turner. W związku z jej odejściem media ponownie zainteresowały się prywatnym życiem gwiazdy. A to jak się okazuje nigdy nie było kolorowe. Tina Turner ciężko chorowała, chciała popełnić samobójstwo, a nawet myślała o eutanazji…

Energiczna, przebojowa, uśmiechnięta, zachwycała fanów na koncertach. Tak na scenie wyglądała Tina Turner. Jednak wewnątrz artystka przeżywała prawdziwe dramaty, a jej uśmiech często był „dobrą miną do złej gry”. Piosenkarka miała trudne życie: padła ofiarą przemocy domowej, straciła dwóch synów, chorowała, miała myśli samobójcze…

Sponsorowane

Tina Turner ciężko chorowała. Jej pierwsze problemy pojawiły się w 2013 roku.

Pierwsze problemy ze zdrowiem pojawiły się w 2013 roku. Tina Turner przeszła rozległy udar, po którym musiała na nowo nauczyć się mówić i chodzić. Podczas pobytu w szpitalu lekarze zdiagnozowali u gwiazdy chorobę nerek i nadciśnienie. Najgorsza diagnoza przyszła później… Turner dowiedziała się, że ma raka jelita grubego. Operacja i związane z nią leczenie, jeszcze bardziej obciążyły chore nerki, tak że z czasem pracowały one tylko na ok. 20%. Turner w swojej biografii „My Love Story” napisała:

Sponsorowane

„W lipcu były w tak kiepskim stanie, że doktor Bleisch nakazał natychmiastową dializę. Sprzeciwiłam się. Nie będę zależna od jakiejś maszyny. Toksyny zaczęły przejmować kontrolę nad moim ciałem. Nie mogłam jeść. Na brzuchu zrobiły mi się krosty. Utrzymywałam się przy życiu, ale co to było za życie?”

„Zbyt długo wierzyłam, że moje ciało jest nietykalnym i niezniszczalnym bastionem”

napisała w jednym z postów na Instagramie

Choroba tak załamała piosenkarkę, że Turner zapisała się do organizacji, która organizowała samobójstwa wspomagane. W tych ciężkich chwilach pomógł piosenkarce jej mąż Erwin Bach, który zdecydował się oddać żonie swoją nerkę. Przeszczep odbył się w 2017 roku. Niedługo po nim Tina udzieliła wywiadu w którym tak mówiła o swoim mężu:

„Jego oferta oddania mi nerki była darem miłości, a on pozostał niewzruszony i zrelaksowany”

Sponsorowane

Mimo poprawy zdrowia gwiazda musiała zmierzyć się z kolejnymi tragediami. Jeden z jej synów popełnił samobójstwo, a drugi zmarł cztery lata później. Gwiazda pochowała w niedługim odstępie czasów dwójkę dzieci. Kiedy wydawało się, że jej życie zaczyna się układać pojawiła się informacja o śmierci artystki. Gwiazda zmarła w wieku 83 lat.

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: digicomphoto/ Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane