w

„Taniec z gwiazdami” zniknie z anteny? Kolejne przewrotne decyzje Edwarda Miszczaka.

Źródło: Wikimedia Commons

Edward Miszczak od niedawna jest dyrektorem programowym telewizji Polsat. W tym krótkim czasie zdążył wprowadzić wiele zmian, które nie do końca spodobały się widzom. Po fali zwolnień Miszczak postanowił zawiesić „Taniec z gwiazdami”. Co dalej z popularnym show tanecznym? Czy „Taniec z gwiazdami” zniknie z anteny”?

Edward Miszczak po objęciu fotela dyrektora stara się wprowadzać zmiany, które mają na celu odświeżyć i 'odmłodzić’ telewizję Polsat. Co to oznacza? Jedną z pierwszych rewolucji było przeniesienie „Love Island. Wyspy miłości” do TV4. Następnie doszło do szeregu zwolnień. Decyzją Miszczaka z Polsatem pożegnali się: Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Katarzyna Dowbor. Zwolnienie tej ostatniej odbiło się szerokim echem w mediach, a na nowego dyrektora polała się fala hejtu. Przypomnijmy, że Kasia od 10 lat prowadziła program „Nasz nowy dom” i była ulubienicą widzów. Z Polsatem pożegnał się również Piotr Gąssowski, który chcąc być solidarnym z Kasią Skrzynecką sam odszedł z pracy. Teraz media obiegła kolejna smutna informacja.

Sponsorowane

„Taniec z gwiazdami” zniknie z anteny. Rewolucja w telewizji Polsat.

Okazuje się, że w nowej ramówce Polsatu nie pojawi się uwielbiany przez widzów „Taniec z gwiazdami”. Według anonimowego informatora show taneczne nie zniknie na zawsze, ale ma wrócić do telewizji wiosną 2024 r. Skąd taka decyzja? Według Miszczaka program „’Taniec z gwiazdami” również wymaga odświeżenia i trzeba na to poświęcić dużo czasu. W formacie muszą występować gwiazdy z najwyższej półki, a dodatkowo trzeba przemyśleć zmiany prowadzących oraz te w obsadzie jurorskiej. Jak przekazał anonimowy informator Pudelka, prace nad zmianami w programie już się rozpoczęły, a widzom pozostało poczekać i zaufać obietnicom składanym przez Miszczaka. Czy nowy format okaże się lepszy? Przekonamy się za rok.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane