w

Lewandowscy wzięli drugi ślub. Internauci zmiażdżyli ich gorący taniec

Robert i Anna Lewandowska obchodzili niedawno 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowili odświeżyć przysięgę, ale nie tylko… Nie obyło się bez gości, pysznego jedzenia i 'pierwszego tańca’. I właśnie to taniec Lewandowskich wzbudził największe kontrowersje wśród internautów. Dlaczego?

Drugi ślub Lewandowskich odbył się we Włoszech. Poza odnowieniem małżeńskich ślubów, na uroczystości nie zabrakło romantycznych wyznań, pięknych kreacji i tańca. Ania od pewnego czasu trenuje bachatę, czym chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. W związku z tym na przyjęciu weselnym nie zabrakło tego gatunku tańca.

Sponsorowane

Lewandowscy zatańczyli bachatę

Znana trenerka w swoją pasję do tańca zaangażowała naszego najlepszego piłkarza. Chcąc nie chcąc Robert zgodził się, aby na pierwszy taniec zatańczyć bachatę. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby para, mniej skupiła się na krokach i figurach, a bardziej na sobie. Sportowcy postawili sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Niestety rozbawieni internauci, nie byli przychylni do ich pokazu tanecznego. W komentarzach czytamy:

Sponsorowane

„Zmasakrowana bachata, aż oczy pieką”

„Piękna, oprawa, piękni ludzie, piękna choreografia, ale tańca w tańcu trochę zabrakło”

„Nie widziałam bardziej topornego tańca”

„Lepiej wychodzi im sport, nie we wszystkim muszą być najlepsi”

Sponsorowane

„Zero lekkości i seksapilu. Topornie jak nigdy”

Taniec Lewandowskich oceniła aktorka „Klanu”

Jak widać obserwatorzy pary zarzucili im głównie brak spontaniczności i zbyt dużą zadaniowość. W obronie tańca Lewandowskich stanęła gwiazda serialu „Klan”, Agnieszka Kaczorowska. Aktorka i tancerka nie szczędziła parze komplementów, pomijając zupełnie względy techniczne:

„Biję wielkie brawa za promowanie tańca, nie tylko tego profesjonalnego, sportowego, ale też tego prosto z serca. Nie biorą udziału w żadnym konkursie, więc nie będę oceniać techniki czy jakości wykonania. Chcę napisać tylko, ze cudownie jest patrzeć, jak ludzie znajdują w tańcu dużo radości! Taniec jest totalnie dla każdego”

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane