w

Niesamowity pierwszy taniec. Aż trudno uwierzyć co na swój ślub założyła Karina.

Źródło: screen YouTube

Pierwszy taniec Kariny i Julka był wyjątkowy i nietypowy. Młodzi wybrali na swój najważniejszy dzień oryginalny styl taneczny i zaskakujące stroje. W szczególności pani młoda zaszalała ze swoją stylizacją. Jedno jest pewne…to wesele goście zapamiętają na długo.

Nagranie pierwszego tańca Kariny i Julka robi prawdziwą furorę w sieci. Do tej pory filmik wyświetlono już ponad 200 tys. razy. Dlaczego? Trzeba przyznać, że młodzi postawili w tym dniu na niesztampowe rozwiązania. Zatańczyli taniec, któremu daleko jest do klasycznego walca, założyli ubrania, które nie kojarzą się z młodymi na ślubie. Miało być wyjątkowo i niespotykanie. I faktycznie było…

Sponsorowane

Taniec Kariny i Julka pełen był zmysłowych figur i spojrzeń.

Młodzi wyszli na parkiet w dobrych humorach. Zakochani zatańczyli zmysłowy taniec, jakim jest bachata. Trudny układ choreograficzny opanowali do perfekcji, czym zachwycili gości weselnych. Nie obyło się bez efektownych podnoszeń i kocich ruchów. Ale to jeszcze nie wszystko czym w tym dniu zaskoczyli nowożeńcy.. W najważniejszym dniu w życiu pani młoda nie wybrała klasycznej sukni ślubnej, a postawiła na białe szerokie spodnie i opinający koronkowy top wiązany na plecach. Trzeba przyznać, że wyglądała pięknie i bardzo oryginalnie.

Filmik zyskał ogromną popularność w sieci. Pod filmikiem młodych zawrzało i posypała się masa pozytywnych komentarzy:

Sponsorowane

„Oby i w codziennym życiu dotrzymywali sobie kroku, z takim samym wdziękiem. Pomyślności!”

„Młoda jaki piękny strój! Wszystko naprawdę rewelacja”– czytamy pod filmem.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane