w

Szpak zostanie ojcem? Michał udzielił bardzo osobistego wywiadu

Michał Szpak udzieliło ostatnio bardzo osobistego wywiadu dla „Pudelek Podcast”. W rozmowie nie zabrakło trudnych tematów dotyczących śmierci jego matki, a także ewentualnego rodzicielstwa. Szpak zdradził, jakim ojcem chciałby być dla swoich dzieci.

Michał Szpak znany jest ze swojego kontrowersyjnego wyglądu. Mężczyzna nosi długie włosy, pomalowane paznokcie i makijaże. Jego charakterystyczny wizerunek sceniczny i potężny głos sprawiły, że stał się wielką gwiazdą na polskiej scenie muzycznej. Już za niedługo będzie miała premierę jego nowa płyta „Nadwiślański mrok”. W związku z tym, coraz częściej udziela wywiadów. Podczas jednego z nich odniósł się do ewentualnego rodzicielstwa.

Sponsorowane

W wywiadzie dla „Twojego Stylu” w 2022 roku przyznał, że jest panseksualny. Nie jest dla niego istotne czy zakocha się w mężczyźnie czy kobiecie, gdyż liczy się dla niego przede wszystkim człowiek, a nie płeć. Przyznał również, że marzy o tym, by zostać ojcem, gdyż kariera przemija, a dziecko zostaje na zawsze:

„Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny (…) Marzę o tym, żeby mieć dziecko. To przedłużenie linii życia jest dla mnie niezwykle ważne. Kariera przemija, a dziecko, taka część ciebie, zostaje na zawsze”

Sponsorowane

Jakim ojcem będzie Michał Szpak? Odpowiedź zaskoczyła fanów

Podczas udzielania wywiadu dla serwisu Pudelek, Szpak zwierzył się z tego, jakim ojcem chciałby być. Mimo że sam jest wolnym ptakiem, chciałby być rodzicem – tradycjonalistą, który wpoi dzieciom najważniejsze zasady. Jak sam twierdzi w kwestii zasad jest nieugięty i jest mu bliżej do poglądów konserwatywnych:

„Jestem dużym tradycjonalistą. Ta moja liberalna strona, którą mocno widać, jest tylko tym wizualnym aspektem. Wiadomo, że poglądy są liberalne, ale ogólnie wydaje mi się, że jestem konserwatystą. Po prostu lubię jakąś zasadę, lubię twarde reguły”

mówił Szpak
Sponsorowane

Szpak przyznał, że imponuje mu postawa jego brata, który od czterech lat jest rodzicem. Według mężczyzny tacierzyństwo to wspaniała przygoda. Sam chciałby stworzyć z dzieckiem przyjacielską relację:

„Na pewno pójdę z nim na każdy melanż, jaki będzie możliwy i będę jego przyjacielem, po prostu”

dodał Michał

Michał Szpak przyznał również, jak przeżył żałobę po śmierci mamy:

Sponsorowane

„Przechodziłem to w dość specyficzny sposób, pogrążając się w muzyce klubowej. Wychodziłem na imprezy od środy do niedzieli. To była forma mojego smutku. Nie chciałem być wtedy sam. To była forma zagłuszania bólu za wszelką cenę, bo był zbyt mocny”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane