w

Syn Pawła Małaszyńskiego to kopia ojca. 19-latek jest niesamowicie przystojny

Paweł Małaszyński opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia swojego syna. Trzeba przyznać, że chłopak jest bardzo podobny do ojca i zabójczo przystojny. Czy syn Pawła Małaszyńskiego pójdzie w ślady ojca i również zostanie aktorem?

Sponsorowane

Paweł Małaszyński to słynny aktor, którego pokochały kobiety. Paweł zagrał w takich produkcjach jak: „Czas honoru”, „Skrzydlate świnie”, „Ciacho”, czy „Magda M”. To oczywiście tylko mały ułamek jego rozbudowanej kariery. Mężczyzna jest bardzo przystojny, utalentowany, a od 20 lat szczęśliwie zakochany. Wybranką jego serca jest Joanna Chitruszko, z którą aktor ma dwójkę dzieci: syna Jeremiasza i córkę Leie.

Syn Pawła Małaszyńskiego to kopia ojca

Sponsorowane

Aktor słynie z tego, że bardzo chroni swoją prywatność i mało pokazuje się na tzw. ściankach. Jednak w ostatnim czasie Paweł złamał swoją zasadę i opublikował w sieci zdjęcia Jeremiasza. Chłopak skończył 7 kwietnia 19 lat i już widać, że stanie się łamaczem damskich serc. Jeremiasz zdecydowanie odziedziczył urodę po ojcu, a co z talentem aktorskim? Czy młody mężczyzna pójdzie w ślady ojca?

Jeremiasz wystąpił w teledysku ojca

Okazuje się, że chłopak ma już za sobą pierwsze występy przed kamerą. Jeremiasz pojawił się w teledysku do piosenki „The Weeping Song” zespołu Cochise w którym śpiewa Paweł. Chłopak pojawił się również na okładce czasopisma „Elle Man”. W rozmowie z „Dzień dobry TVN” Małaszyński przyznał, że jest dumny z syna i ma z nim bardzo dobry kontakt.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane