w

Stuhr po Marszu Wolności obejrzał TVP. Jego dowcip na temat materiału robi furorę

Maciej Stuhr znany jest ze swojego poczucia humoru. Aktor, który często występuje również w roli komika, lubi komentować to, co aktualnie dzieje się na świecie. Ostatni dowcip Macieja zdecydowanie podbił Internet. Stuhr odniósł się w nim do TVP i marszu wolności.

4 czerwca w Warszawie odbył się marsz zorganizowany przez Donalda Tuska. Całe wydarzenie zostało skomentowane na antenie Telewizji Polskiej. Oczywiście według TVP nie był to „Marsz Wolności”, a „Marsz Nienawiści”. Sprawę szybko skomentował Maciej Stuhr, który na co dzień wcale nie ukrywa tego, że z obozem PiS zupełnie nie jest mu po drodze. Aktor wielokrotnie otwarcie krytykował działania rządu i tak było i teraz. Żart Stuhra na temat marszu sprawił, że w Internecie zawrzało.

Sponsorowane

Stuhr o „Marszu Nienawiści”. Jego dowcip podbija Internet

Maciej 'pochwalił się’ że oglądnął „Wiadomości” w Telewizji Polskiej, a pod wpływem reportażu o 'Marszu Nienawiści’ przeszedł wewnętrzną przemianę i od dziś będzie myślał i postrzegał świat tak, jak miał to przyjemność usłyszeć z głośników telewizora. Komik zachwycił się podobno „stylem, odwagą i kulturą”. Jednak to nie wszystko, co mogliśmy usłyszeć z ust Stuhra. Aktor wspomniał również o Idze Świątek i dodał, że Iga ewidentnie uprawia „tenis nienawiści”. Było to oczywiście nawiązanie do wspomnianego wcześniej Marszu:

„Popatrzyłem trochę na TVP Info. Podoba mi się ten styl, odwaga i kultura. To zaraża. Zaczynam myśleć tak, jak oni. Teraz przełączyłem na EuroSport i widzę, że Iga ewidentnie uprawia tenis nienawiści”.

podsumował Stuhr na Facebooku
Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane