w

Paulina Smaszcz ujawniła adres zamieszkania Anny Muchy! Natychmiastowa reakcja aktorki

Paulina Smaszcz, wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej były mąż znalazł sobie inną partnerkę. W związku z tym ma już na pieńku nie tylko z nim, ale też z Kasią Cichopek i… Anną Muchą. Okazało się bowiem, że wyśmiewając pozew Cichopek w Internecie, Smaszcz ujawniła adres zamieszkania Anny Muchy. Na reakcję serialowej Magdy nie trzeba było długo czekać.

Była żona Kurzajewskiego, ujawnia prywatne fakty z ich życia, komentuje zdjęcia i udziela wywiadów, w których niezbyt przychylnie wypowiada się o Macieju i Katarzynie Cichopek. Taka sytuacja trwa już od kilku miesięcy, dlatego też aktorka „M jak miłość” nie wytrzymała i złożyła pozew o nękanie i szerzenie pomówień. Jednak jak na razie Smaszcz nic nie robi sobie z kroków poczynionych przez Cichopek, a nawet publicznie kpi z pozwów, które znajdują się na jej biurku. Teraz może mieć przez to kolejne, duże kłopoty.

Sponsorowane

Paulina Smaszcz ujawniła adres Anny Muchy

Paulina Smaszcz poza samym wyśmianiem pozwu, wykpiła również nazwiska świadków, które się na nim znalazły. A były to m.in. Joanna Kurska czy Anna Mucha. Była żona Kurzajewskiego tak kpiąco mówiła o osobach, które znalazły się na liście:

Sponsorowane

„Są rzeczywiście polskimi ikonami rodziny, wierności, macierzyństwa, lojalności, partnerstwa, życia wg dziesięciu przykazań religii katolickiej”

„Oj pani Katarzyno gratuluję, że pani się inspiruje takimi właśnie kobietami jako matka, żona i przyszła partnerka. Pozdrawiam”

podsumowała Smaszcz

Smaszcz poszła o krok dalej i pozew opublikowała w Internecie. Popełniła jednak duży błąd, gdyż ujawniła tym samym chronione dane osobowe. Po chwili usunęła zdjęcia i opublikowała już z zamazanymi adresami, jednak było już za późno i zdjęcia obiegły Internet. Do sprawy stanowczo odniosła się Anna Mucha, która wystosowała do Smaszcz wiadomość z informacją o przedsądowym wezwaniu:

Sponsorowane

„Dostałam dziś już przedsądowe wezwanie od Anny Muchy. Prosi mnie o zaprzestanie upublicznienia danych wrażliwych”

ujawniła Paulina w rozmowie z Plotkiem

Oczywiście była żona Kurzajewskiego nie wykazała żadnej skruchy, a jedynie wytknęła Annie, że w wiadomości zapisała jej imię i nazwisko małymi literami:

„Aniu, jako wykładowczyni akademicka muszę cię poprawić. To nie wypada. Wiedza z nauczania początkowego. Warto wiedzieć, jak jest się mamą. Paulina Smaszcz pisze się od dużych liter tak jak Anna Mucha”

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Jeden komentarz

    Sponsorowane