w

Smaszcz nie wytrzymała, widząc, gdzie Kurzopki spędzają wakacje. „Obślizgłe szczury”

Związek Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek kwitnie. Para spędza kolejne wspólne wakacje. Na początek zakochani wyjechali do Turcji, a później przenieśli się do Grecji. Niestety to ostatnie miejsce mocno rozzłościło byłą żonę Macieja. Paulina Smaszcz nie pozostawiła na Kurzopkach suchej nitki. Wyzwiskom i pretensjom nie było końca.

Paulina Smaszcz wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej były mąż układa sobie życie na nowo. Wydaje się, że widok uśmiechniętego i zakochanego Macieja i jego partnerki Kasi Cichopek doprowadza ją do prawdziwej furii. Od samego początku związku Macieja, Smaszcz robi przykre uwagi i przytyki zarówno jemu jak i Katarzynie. Tym razem chyba jednak troszkę przesadziła. Na Instagramie wylała się fala obraźliwych słów, wywołana tym, że Maciej zabrał ukochaną w miejsce, w które od lat zabierał byłą żonę.

Sponsorowane

Smaszcz o Kurzajewskim i Cichopek

Katarzyna Cichopek chętnie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami życia prywatnego. Również teraz, kiedy zwiedza świat u boku nowego ukochanego, dodaje zdjęcia i relacje ze wspólnych wypraw. Niestety ostatni post Kasi rozwścieczył Paulinę Smaszcz. Gdy ta zorientowała się, że zakochani pojechali na Leros, wpadła w prawdziwy szał. Okazało się, że Paulina i Maciej od 15 lat jeździli właśnie w to miejsce na wakacje. Na Instagramie Pauliny natychmiast pojawił się obszerny post, w którym czytamy:

Sponsorowane

„Brak wstydu, brak mózgu, czy brak klasy? Konkubiny, jeżdżą na wakacje z obecnymi facetami, w miejsca, gdzie on spędzał przez wiele lat wakacje ze swoją rodziną, swoimi dziećmi, gdzie deklarował miłość, wierność i oddanie na zawsze. To trend, czy wzorce?”

Wyzwiskom nie było końca

Dalej było jeszcze gorzej. Rozwścieczona Paulina napisała, że dzwonią do niej znajomi z Leros, którzy oznajmiają jej, że Maciej jest u nich z inną kobietą. Smaszcz zauważyła nawet, że Katarzyna Cichopek leży na tym samym leżaku, z którego ona korzystała ona sama, będąc na wyspie:

Sponsorowane

„Obecnie pani Kasia z Maciejem spędzają wakacje na wyspie Leros, gdzie przez 15 lat całą rodziną spędzaliśmy wakacje. Dzwonią i piszą do mnie znajomi, że to samo miejsce, ten sam hotel, te same restauracje i nawet leżaki te same. Większość znajomych pyta go o mnie, o dzieci, o wnuczkę, o moją Mamę, a konkubina bez mrugnięcia okiem bierze w tym udział. To, że on jest złośliwym, podłym pinokiem w cichości, to już z moimi synami wiemy. (…) Żadna rozumna kobieta nie zabierze nowego kochanka, czy konkubenta w miejsce, w którym ona lub on mają wspomnienia z poprzedniego związku, gdzie wszyscy znają jego byłą żonę, gdzie dorastały jego dzieci. Znam takie związki, które od początku nie kłamią jak najęte, nie milczą, bo tyle syfu nagrabili, że tylko pozostaje milczenie, by szambo nie wylało, tylko otwarcie i dzielnie nie oszukując nikogo, weszli w związek z pełnymi konsekwencjami, a nie jak obślizgłe szczury umoczone w ścieku oszustw, kłamstw i manipulacji”

Smaszcz nawiązała również do domu, w którym kiedyś mieszkała z Maciejem

Paulina nawiązała również do tego, że Maciej nie zrobił remontu w domu w Starej Miłosnej, a już zabiera tam nową partnerkę. Według Smaszcz Cichopek śpi na jej materacu, pije z jej kubka i kąpie się w jej wannie:

Sponsorowane

„W domu rodzinnym w Starej Miłośnie nie ma żadnego remontu i nigdy go nie było. Konkubina bez wahania mieszkania w naszym rodzinnym domu, śpi w moim łóżku, nawet na tym samym materacu, je z moich talerzy i kąpie się w mojej wannie. Brak wstydu, brak mózgu, czy brak klasy?”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane