w

Mało kto wie o tym, kim jest siostra Michała Szpaka. Kiedyś było o niej głośno

Siostra Michała Szpaka zasłynęła jakiś czas temu internetowym skandalem, związanym z urodzinami artysty. Mimo to rodzeństwo żyje ze sobą w dobrych relacjach, a Marlena Szpak wymyśliła sobie ciekawe zajęcie. Czym zajmuje się siostra Michała?

Sponsorowane

Internauci do tej pory pamiętają nagranie, które Szpak zamieścił w Internecie z okazji urodzin siostry. Słynne: „Happy Birthday To You Marlena” wywołało niemały skandal, a o Michale i jego siostrze zrobiło się głośno. Piosenkarz śpiewająco życzył dziewczynie: „większej liczby stosunków płciowych” i „płynącej z nich dużej satysfakcji. Na nagraniu nie zabrakło jednoznacznych pozycji i jęków artysty. W związku z tym filmikiem media zainteresowały się siostrą Michała Szpaka. Okazuje się, że starsza o 5 lat kobieta również ma duży talent. Czym się zajmuje?

Siostra Michała Szpaka niejednokrotnie występowała z bratem na scenie

Sponsorowane

Marlena Szpak podobnie jak brat jest utalentowana muzycznie. Dziewczyna mieszka w mieście Napoli we Włoszech i na co dzień jest śpiewaczką operową. Pierwszy występ rodzeństwa odbył się w 2016 roku, kiedy to Michał śpiewał w warszawskim Torwarze. Marlena i Michał zaśpiewali w duecie największe hity Michała i zachwycili publiczność. W związku z pozytywnym przyjęciem Marleny przez widzów w 2019 roku zaśpiewali wspólnie po raz dugi. Tym razem był to występ na gali finałowej konkursu Lodołamacze na Zamku Królewskim w Warszawie. Okazuje się, że Marlena wcale nie ustępuje bratu i ma potencjał na ogromną gwiazdę. Czy zdecyduje się rzucić karierę śpiewaczki operowej i wrócić do kraju, aby śpiewać muzykę bliższą szerszemu gronu widzów? A może nagra wraz z bratem wspólną piosenkę? Jak myślicie?

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane