w

Roxie przygotowuje się do wesela. Wiemy w jakiej sukni ślubnej wystąpi.

Źródło: roxie_wegiel/ Instagram

Roksana Węgiel tyle co skończyła 18 lat i napisała maturę, a już planuje swój własny ślub. Gwiazda zaręczyła się niedawno z 8 lat starszym partnerem – Kevinem Mglejem. Jak się okazuje Roxie wybrała już suknię ślubną, a także wie jakie nazwisko będzie nosiła po ślubie.

Roksana Węgiel po kilku miesiącach znajomości powiedziała „TAK”. Artystka zaręczyła się z Kevinem Mglejem. Chłopak ma 26 lat i dziecko z poprzedniego związku. Roxie głośno mówi o tym, że wiek nie jest dla niej przeszkodą, a syna Kevina poznała i mają ze sobą świetny kontakt. Roxie chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami swoim życiem, więc i informacji o zaręczynach nie ukrywała. Młodziutka artystka pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem zaręczynowym, a pod postem napisała:

Sponsorowane

„Kilka miesięcy temu powiedziałam „tak”! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe… Dziękuję, że jesteś.”

Roxie wybrała suknię ślubną. To nie będzie księżniczka!

Sponsorowane

W ostatnim wywiadzie dla „Świata Gwiazd” zdradziła również kilka szczegółów zbliżającej się uroczystości. Jako że Roxie głośno obnosi się ze swoją wiarą, pewne jest to, że artystka weźmie ślub kościelny. A jak wszyscy kojarzymy jeśli ślub kościelny to i suknia ślubna. Okazuje się, że tą artystka też już wybrała. Roksana zdradziła, że nie jest to księżniczka, a sukienka w stylu syrenki:

„Cudownie się czuję jako narzeczona. Mamy ślub z tyłu głowy i do tego dążymy. Mam już upatrzoną, wymarzoną suknię. Bardziej syrenka, ale nie chcę za dużo zdradzać. Na pewno będzie to ślub kościelny”

Roksana zdradziła przy jakim nazwisku zostanie, oraz co myśli o intercyzie.

Sponsorowane

Roxie podjęła również decyzję przy którym nazwisku zostanie. W Polsce przyjęło się, że pani młoda, często decyduje się przyjąć nazwisko po mężu, 18-latka zadecydowała inaczej. Jako że jej nazwisko jest spójne i charakterystyczne dla jej wizerunku muzycznego, gwiazda postanowiła, że będzie ono dwuczłonowe: Roksana Węgiel-Mglej. Artystkę zapytano również o jej stosunek do intercyzy. Roxie przyznała, że jeszcze nie rozmawiali o tym z Kevinem i nie wie na co się zdecydują:

„To jest taki newralgiczny temat. Uważam, że i tak jak się jest z kimś w małżeństwie to wszystko macie wspólne i wszystko jest jakby wasze. Jeszcze nie rozmawialiśmy o tym, ale chcemy mieć wszystko tak jak w małżeństwie”

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • plejada.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: roxie_wegiel/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane