w

Roxie Węgiel zdradziła jak jej poszło na maturze. Na studia nie pójdzie!

Źródło: roxie_wegiel/ Instagram

W miniony piątek maturzyści w końcu poznali wyniki egzaminów. Wśród osób, które z niecierpliwością oczekiwały na efekty swojej pracy, była również znana i lubiana Roksana Węgiel. Zaraz po otrzymaniu informacji o pozytywnym zaliczeniu egzaminu artystka pochwaliła się wynikiem matury na Instagramie. Okazało się, że Roxie Węgiel zdała maturę pozytywnie…

Roxie Węgiel wprost płynie na fali popularności, a jej życie jest pasmem sukcesów. Młoda wokalistka skończyła niedawno 18 lat, zaręczyła się ze starszym chłopakiem, kupiła mieszkanie i może pochwalić się wysokimi zarobkami. Do pasma sukcesów dołączył jeszcze jeden, który sprawia, że Roxie naprawdę ma się czym chwalić przed swoimi obserwatorami. Zwyciężczyni „The Voice Kids” i „Eurowizji Junior” na początku maja, musiała odłożyć na chwilę karierę muzyczną, by poświęcić ten czas nauce i przygotowaniom do matury. Roxie chętnie relacjonowała wszystkie dni egzaminów, skupiając się bardziej na swoich stylizacjach, niż na trudności zadań. Dziś jednak ujawniła jakie wyniki udało jej się uzyskać.

Sponsorowane

Roxie Węgiel zdała maturę!

Roxie zdała maturę ustną z języka angielskiego na 100%, a ustną z języka polskiego na 90%. Artystka przyznała, że w zdaniu matura z języka ojczystego pomogła jej… własna twórczość. Dodatkowo w piątek Roxie dodała czarno-białe uśmiechnięte zdjęcie pod którym napisała: „Matura zdana!”. Dzięki tej wiadomości, wiemy, że również egzaminy pisemny poszły jej pozytywnie. Niestety Roxie nie zdecydowała się ujawnić konkretnych wyników.

Roxie nie pójdzie na studia.

Sponsorowane

Jednak jak już wiemy z poprzednich wywiadów Roksana nie ma zamiaru kontynuować nauki. Piosenkarka nie wyklucza, że być może kiedyś zmieni zdanie, ale na chwilę obecną chce skupić się na muzyce i wykorzystać swoje '5 minut’.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane