w

Roxie Węgiel pozuje w skąpych strojach kąpielowych. Fani nie są zachwyceni

Źródło: Roxie Węgiel/ Facebook

Roxana Węgiel szturmem podbiła polski rynek muzyczny. Teraz młoda piosenkarka spróbowała swoich sił w modelingu i wystąpiła w kampanii marki produkującej bieliznę. Roxie pozuje w bieliźnie i wyjątkowo odważnych i skąpych strojach bikini. Co na to jej fani?

Roxana Węgiel ma dopiero 18 lat, a już ma na swoim koncie wiele sukcesów. Dziewczyna jest tegoroczną maturzystką i chwilowo odstawiła występy na scenie na rzecz egzaminów maturalnych. Jednak jak sama zapowiedziała na ten moment kończy swoją edukację i chce zająć się karierą muzyczną. Czy aby tylko tyle? Ostatnio młoda piosenkarka spróbowała swoich sił przed obiektywem, gdzie zapozowała w bardzo skąpej bieliźnie. Roxie na oczach kamer zmieniła się nie do poznania i wyrosła na piękną kobietę.

Sponsorowane

Roxie pozuje w bieliźnie. Odważny krok młodej piosenkarki.

Roxie w wielu wywiadach przyznaje, że nie miała czasu na bycie nastolatką, a show biznes sprawił, że szybko dorosła. Dziewczyna spotyka się z o wiele starszym chłopakiem, który jest już ojcem. Dodatkowo Roxie lubi stylizować się na starszą, a jej odważne stroje są głośno komentowane w mediach. Jej ostatnie zdjęcia również nie obyły się bez komentarzy. Widzimy na nich Roxie pozującą w skąpym stroju kąpielowym i mocnym makijażu. Na nogach ma założone zielone, metaliczne kowbojki. Okazało się, że piosenkarka wzięła udział w kampanii znanej marki produkującej bieliznę. Trzeba przyznać, że naprawdę dużo pokazała. Co na to jej fani?

Sponsorowane

Zdania obserwatorów były mocno podzielone. Część z nich komplementowała zgrabne ciało artystki, ale pojawiły się też opinie stwierdzające, że Roxie przesadziła i pozwoliła sobie na zbyt wiele. Pod postem wrzuconym na Instagramie czytamy:

„Roxie, to nie idzie w dobrą stronę”

„To też stylówka na maturę, mam nadzieję”

„Masz śliczny głos i super ciało! To straszne, że masz tyle okropnych komentarzy. Dlaczego nie widzicie jej talentu? Jej super sylwetki? Tego jak ładnie potrafi się wyrażać? Stanika i majtek nie widzieliście, czy co?”

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Roxie Węgiel/ Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane