w

Roxie pochwaliła się wynikiem matury. Tyle procent dostała z ustnego polskiego!

Roksana Węgiel ma już za sobą ostatni egzamin maturalny. Roxie pochwaliła się w sieci wynikiem matury, a przy okazji wbiła delikatną szpilkę pewnej osobie z programu „Projekt Lady”. O co poszło i na ile procent zdała język polski 18-latka?

Roksana Węgiel w tym roku skończyła 18 lat i przystąpiła do egzaminu maturalnego. Młoda artystka maturę zdawała w Jaśle, skąd pochodzi. Na szczęście egzaminy już za nią, a piosenkarka mogła pochwalić się fanom całkiem imponującym wynikiem. Egzamin ustny z języka polskiego zdała na 90%. Ogłaszając wynik, nie obeszło się bez wbicia delikatnej szpili Irenie Kamińskiej-Radomskiej z „Projektu Lady”. O co poszło?

Sponsorowane

Roxie pochwaliła się wynikiem matury. Gwiazda zdała ustny egzamin na 90%

Roxie wybierając się na egzaminy maturalne udostępniała dodatkowo zdjęcie swojej stylizacji. I tak właśnie jeden z jej wyborów mocno nie spodobał się mentorce programu „Projekt Lady”, która w ostrych słowach skrytykowała Węgiel za ubiór. Nawiązując do tego wydarzenia Roxie założyła na ustną maturę elegancki sweterek z guzikami ozdobionymi perłami, a pod postem napisała:

Sponsorowane

„Jak widać, mój dzisiejszy outfit zdobią perły”

Była to ewidentna szpileczka skierowana w stronę Kamińskiej-Radomskiej. Wynik Roxie zrobił wrażenie na jej fanach, a pod postem posypały się gratulację. 90% artystki faktycznie robi wrażenie, biorąc pod uwagę fakt, że piosenkarka dzieliła swój czas na koncerty i naukę. Mimo że Roxie egzaminy ma już za sobą, nawet nie myśli o wakacjach jak jej rocznikowi koledzy. Przed gwiazdą sezon koncertowy i życie na walizkach. Roxie jednak nie narzeka i jak sama mówi, chce teraz w 100% poświęcić się swojej karierze artystycznej.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane