w

Roxie Węgiel zarobiła swój pierwszy milion i już go wydała. Dobrze zrobiła?

Roxie Węgiel zasłynęła dzięki programom TVP. Dziewczyna zwyciężyła w The Voice Kids, a następnie w Eurowizji Junior. Te dwa zwycięstwa zapewniły jej dużą sławę i jak się okazuje, duży majątek. Roksana Węgiel pochwaliła się ostatnio, że jest już milionerką. Na co wydała swoje pieniądze?

Roksana Węgiel jest milionerką!

Sponsorowane

Roxie Węgiel ma dopiero 18 lat, a już stała się Polską milionerką. Trzeba przyznać, że niejedna nastolatka w jej wieku chciałaby mieć taki majątek na koncie. Przypomnijmy, że Roxie niedawno pisała maturę i udostępniała relację z egzaminów, a dwa dni temu siedziała w kancelarii notarialnej i podpisywała umowę kupna mieszkania. Swoimi zarobkami Roksana pochwaliła się podczas wywiadu z Żurnalistą:

„Tak, to gdzieś tam było moim postanowieniem. Ucieszyłam się i wiadomo, masz coś takiego, że po prostu… Nawet się w sumie trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie”

Co ciekawe, to nie pierwsze mieszkanie Roxie. Młoda artystka kupiła dwie nieruchomości. W pierwszej z nich ma zamiar zamieszkać wraz ze swoim nowym chłopakiem, natomiast druga nieruchomość została zakupiona w celach inwestycyjnych. Piosenkarka pochwaliła się swoim zakupem na Instagramie. Post opatrzyła hasztagiem #Inwestorka:

Sponsorowane

„Z Kevinem remontujemy nasze mieszkanie, a dziś kupiłam swoje pierwsze inwestycyjne! Bardzo się cieszę”

napisała Roxie

W ostatnim czasie życie Roxie bardzo się zmieniło

Życie Roksany Węgiel przeszło ostatnio prawdziwą rewolucję. Dziewczyna związała się z 8 lat starszym Kevinem Mglej, który ma już dziecko z poprzedniego związku. Dodatkowo młoda gwiazda musiała pogodzić przygotowanie do egzaminów maturalnych ze swoimi występami. Teraz Roxie musi urządzić swoje mieszkania, by móc przeprowadzić się do Warszawy. Trzeba przyznać, że u Węgiel dużo się dzieje. Dziewczyna nie zamierza jednak zwalniać tempa. Przed nią sezon wakacyjny, który wiąże się z koncertami i życiem na walizkach. Jednak wygląda na to, że Roxie wcale to nie przeszkadza i jak sama mówi, ma teraz zamiar skupić się tylko na muzyce.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane