w

Roksana Węgiel u Wojewódzkiego zapytana wprost: „Chłopak jest z Tobą dla pieniędzy?”

Drugi odcinek kontrowersyjnego show TVN przyniósł sporo emocji. Roksana Węgiel pojawiła się u Kuby Wojewódzkiego. Z kolei drugim gościem był Piotr Gąsowski. 18-letnia piosenkarka uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat nowego albumu, który nosi tytuł „13+5”. Jak to przystało na program, nie obyło się także bez mocnych wyznań.

Roksana Węgiel u Wojewódzkiego

Sponsorowane

Był to dopiero drugi odcinek nowego sezony „Kuby Wojewódzkiego”, a czekało na niego naprawdę sporo widzów. Wszystko za sprawą Roxie, która wróciła do programu po prawie czterech latach. Wizyta piosenkarki wiązała się głównie z promocją najnowszej płyty „13+5”, której premiera zaplanowana za dwa tygodnie – 31 marca. 18-latka zdradziła m.in., dlaczego nowy krążek jest dla niej tak osobisty. W przygotowaniach pomógł jej chłopak, Kevin Mglej.

View this post on Instagram

A post shared by ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

Sponsorowane

Rozmowa na kanapie u Wojewódzkiego rozpoczęła się od tematu pieniędzy. Gospodarz zapytał Roksanę wprost, czy nie poszła na studniówkę dlatego, że jej rówieśnicy są dla niej, jak to powiedział – „za biedni”. Dziewczyna stanowczo zaprzeczyła, jakoby miał to być powód. Wyjaśniła, że w ciągu ostatnich lat, kiedy jej kariera zaczęła się rozwijać, przeszła na nauczanie indywidualne. Nie miała więc sposobności, aby zacieśnić więzy koleżeńskie w szkole średniej. Wojewódzki jednak ciągnął temat dalej. Przedstawił statystyki z „Forbes Woman”. Okazuje się, że 18-latka uplasowała się na 18 miejscu w rankingu 100 najbardziej cenionych marek osobistych. Natomiast jej wartość rynkowa została wyceniona na 94 miliony złotych. Następnie Wojewódzki zadał dość osobiste pytanie, odnoszące się do chłopaka Roxie.

Twój chłopak nie jest z tobą dla pieniędzy?

Węgiel zaznaczyła, że oboje zarabiają osobno i nie dzielą się finansami.

Sponsorowane

Ja mam swoje pieniądze. On ma pieniądze. Jest luz.

Kuba życzył nastolatce, aby jej związek przetrwał jak najdłużej, a nie okazał się wyłącznie młodzieńczym zauroczeniem. W dalszej części rozmowy Roksana opowiedziała o swojej nowej płycie. Wyznała, że zaprezentuje się od strony, od której fani jeszcze jej nie znają. Premiera zaplanowana jest na 31 marca 2023 roku. W studio Roxie wykonała na żywo piosenkę „Miasto”, która pojawi się na albumie.

Roxie Węgiel na temat aborcji

Jak to bywa u Kuby, nie zabrakło również trudnych tematów. Jednym z nich była aborcja i seksualizacja kobiet.

Może to być kontrowersyjne (…), ale ja zawsze otwarcie mówiłam o swoich wartościach. Dla mnie to jest bardzo ważne, nigdy się z tym nie kryłam. Jestem katoliczką, ale uważam, że Bóg dał nam wolną wolę i jak zadano mi pytanie o aborcję, to uważam, że nie powinno się nikomu niczego zabraniać – powiedziała.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane