w

Kim są rodzice Katarzyny Cichopek? Gwiazda ujawniła, dlaczego mało o nich mówi

Katarzyna Cichopek lubi publikować w swoich mediach społecznościowych posty dotyczące życia prywatnego. Dzieci, praca, stylizacje, nowy partner… te wszystkie informacje to codzienność na profilu aktorki. Jednak nie o wszystkim Kasia mówi aż tak otwarcie. Gwiazda wyjątkowo strzeże prywatności swoich rodziców. Dlaczego tak jest i kim tak właściwie są rodzice Cichopek?

Katarzyna Cichopek jak oka w głowie strzeże swoich rodziców przed mediami. Ze szczątkowych informacji wiemy tylko tyle, że zarówno mama jak i tata Katarzyny, przebywają na emeryturze i lubią zajmować się wnukami. Celebrytka wspomina o nich wyjątkowo rzadko, a jeśli to robi, zawsze wypowiada się o nich bardzo pozytywnie. Jak wspomina aktorka, rodzice są dla niej wzorem do naśladowania i chciałaby wychować swoje dzieci w podobny sposób.

Sponsorowane

Stanowią dla mnie wzór. Chciałam stworzyć taki dom, w jakim sama wzrastałam, pełen ciepła, miłości, przytulania”

mówiła w rozmowie z Pomponikiem

Rodzice Cichopek od początku dopingowali gwiazdę w jej karierze

Sponsorowane

Aktorka zawdzięcza rodzicom rozwój swojej kariery. To właśnie oni pomogli jej w realizacji marzeń i zapisali na zajęcia do Teatru Ochota, a także przywieźli na casting do serialu „M jak miłość”. Jedyny warunek, jaki dostała Katarzyna, to uzyskanie wyższego wykształcenia.

„Postawili mi jeden warunek. Powiedzieli, że muszę mieć wykształcenie wyższe. Skończyłam psychologię i to na studiach dziennych. Obroniłam się na piątkę”

Mimo że Katarzyna nie mówi często o rodzicach i nie publikuje ich zdjęć, to przy okazji różnych świąt składa im życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka przyznała w jednym z wywiadów, że ani jej babcia, ani mama nie lubią pokazywać się w Internecie, dlatego ona również szanuje ich prywatność.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane