w

Majdan zaparkował samochód w miejscu dla niepełnosprawnych. Tak się tłumaczył

Każdy z nas kojarzy niebieską kopertę, która wyznacza miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Niestety Radosław Majdan chyba zapomniał, po co są stworzone niebieskie koperty i źle zaparkował samochód, stawiając swoje BMW na jednej z nich.

Radosław Majdan był kiedyś piłkarzem, a dziś występuje jako ekspert komentujący ważne wydarzenia sportowe. Prywatnie mężczyzna był kiedyś mężem Dody. Natomiast obecnie od siedmiu lat jest w związku małżeńskim z Małgosią Rozenek. W ostatnim czasie Radosławowi Majdanowi zdarzyła się wpadka, która nie uszła uwadze paparazzi. Były piłkarz zaparkował w niedozwolonym miejscu.

Sponsorowane

Radosław Majdan źle zaparkował BMW. Przypadek?

Z początkiem miesiąca Majdan robił zakupy w centrum stolicy. Jako że nie mógł znaleźć miejsca parkingowego, postawił swoje duże BMW na miejscu oznaczonym niebieską kopertą. Miejsca dla niepełnosprawnych są kuszącą opcją, gdyż są dużo większe i znajdują się blisko głównych wejść do obiektów. Tym razem Radosław pozostawił samochód na parę sekund. Po chwili wybiegł z budynku i przeparkował auto w zgodzie z przepisami. Jako że fakt ten został wyłapany, Majdan odniósł się do zdarzenia i zapewnił, że nie ma zwyczaju parkować w ten sposób:

Sponsorowane

„Była to sytuacja wyjątkowa, podkreślam jednak, że stałem tam 30 sekund. Nigdy nie staję w miejscach dla osób z niepełnosprawnością, to był wyjątek, który trwał chwilę”

Jakkolwiek były piłkarz by się nie tłumaczył i tak duży niesmak pozostał. Pozostawienie w ten sposób auta, nawet na 30 sekund jest złamaniem przepisów, a kierowcy grozi za to 7 punktów karnych i 800 zł mandatu.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane