w

Hakiel nie oszczędzał na prezencie dla córki. Wydał na niego aż 3 tys. zł

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wystąpili wspólnie na komunii córki, Helenki. Zaraz po zakończeniu uroczystości byli małżonkowie rozjechali się do swoich domów, a dziewczynce zorganizowano dwa przyjęcia jednego dnia. Czas zaraz po komunii Helenka spędziła z mamą, dopiero później udała się do taty. Czy prezent Marcina Hakiela ufundowany dla córki na komunię spełnił jej oczekiwania i zrekompensował brak wspólnej uroczystości?

Córka Katarzyny Cichopek przystąpiła kilka dni temu do Pierwszej Komunii Świętej, która odbyła się w kościele św. Elżbiety w Powsinie. Na uroczystości pojawiła się zarówno Kasia z Maciejem Kurzajewskim jak i Marcin Hakiel z Dominiką. Co ciekawe, obecny partner Kasi – Maciej Kurzajewski zrobił Helence wspólne zdjęcie z rodzicami, co wcale nie było oczywiste w ich sytuacji. Przypomnijmy, że Maciek znał się dobrze zarówno z Katarzyną jak i Marcinem, kiedy to jeszcze tworzyli udany związek i w jakimś stopniu przyczynił się do rozpadu ich małżeństwa.

Sponsorowane

Prezent Hakiela na komunię Helenki nie był tani. Co tancerz kupił swojej córce?

Byli małżonkowie nie dogadali się w kwestii wspólnego przyjęcia i Helanka musiała swój najważniejszy dzień podzielić między obojga rodziców. Wystawny obiad odbył się w domu Katarzyny i Macieja, a sesja w Łazienkach Królewskich. Natomiast druga część odbyła się u Marcina Hakiela. Relacje byłych małżonków, są co jedynie poprawne, świadczy o tym fakt, że Marcin po przyjeździe po córkę nie wszedł ani na moment do środka, tylko czekał na nią przed blokiem. Super Express ustalił, jaki prezent otrzymała Helenka od taty. Był to rower z koszyczkiem, którego koszt to ok. 3 tysiące złotych. Dalszą część uroczystości Helenka spędziła szalejąc pod blokiem na swoim nowym rowerze. Jak poinformowała anonimowa osoba z rodziny Katarzyny Cichopek, cały dzień odbył się bez publicznych niesnasek w bardzo miłej atmosferze.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane