w

Edward Miszczak wyjawił prawdziwy powód zwolnienia Dowbor. Nie chodziło o wiek

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom” wywołało dużo zamieszanie w mediach. Pojawiło się wiele spekulacji na temat powodów usunięcia lubianej prezenterki. Teraz do całej sytuacji odniósł się twórca całej afery. Edward Miszczak podał prawdziwy powód zwolnienia Dowbor z Polsatu.

Zmiany w obsadzie „Nasz nowy dom” zaskoczyły widzów programu. Katarzyna Dowbor była bowiem nieodłączną częścią formatu i tworzyła go od samego początku, przez pełne 10 lat. Oliwy do ognia dolała sama Dowbor, która nie kryła swojego rozżalenia i zaskoczenia swoim zwolnieniem. W mediach społecznościowych napisała nawet, że nowy dyrektor chce za wszelką cenę 'odmłodzić’ stację i właśnie dlatego została potraktowana w taki sposób. Kolejne doniesienia wskazywały na to, że Katarzyna jest zbyt schorowana na prowadzenie tak wymagającego formatu, jakim jest „Nasz nowy dom”. Jak było naprawdę. Spekulacje postanowił zakończyć sam Edward Miszczak.

Sponsorowane

Podano powód zwolnienia Dowbor z Polsatu

Miszczak stanowczo zaprzeczył temu, aby Katarzyna Dowbor została zwolniona ze względu na wiek. Przyznał, że telewizja rządzi się takimi prawami, że należy wprowadzać zmiany, nowe twarze, nowe programy, aby nie wkradła się nuda i stagnacja:

Sponsorowane

„Jak to w telewizji. Telewizja rządzi się nowymi twarzami, nową rzeczywistością (…) Jak nie byłoby zmian, to byłaby wielka stagnacja”

powiedział Miszczak

Nowy dyrektor programowy Polsatu zastąpił Dowbor, Elżbietą Romanowską. Ostatni odcinek z Katarzyną został już wyemitowany. A po jego zakończeniu na Instagramie napisano:

„Coś się kończy, coś się zaczyna. Historyczny 20. sezon „Naszego nowego domu” za nami. (…) Dziękujemy, że byliście z nami i do zobaczenia w nowym sezonie już z nową prowadzącą, ale wciąż z tym samym celem pomagania”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane