w

Wielka wygrana w Eurojackpot. Polak dołączył do grona milionerów

To był wyjątkowo szczęśliwy dzień dla gracza loterii. Polak wygrał w Eurojackpot i zgarnął ponad 2,2 mln złotych. Szczęśliwe liczby skreślono w województwie kujawsko-pomorskim. Gdzie dokładnie padła wygrana?

Od 25 sierpnia mamy w Polsce nowego milionera. Mężczyzna zagrał w loterii Eurojackpot. Loteria ta różni się od Lotto głównie zasięgiem, obejmującym graczy z całej Europy. Dzięki temu najwyższe stawki sięgają wielu milionów. Tym razem padły cztery wygrane drugiego stopnia.

Sponsorowane

Polak wygrał w Eurojackpot. Znamy szczęśliwe liczby

Piątek był szczęśliwy nie tylko dla Polaka. Szczęśliwe liczby udało się skreślić również dwóm osobom z Norwegii i jednej z Węgier. Na zwycięskim kuponie pojawiły się liczby: 2, 5, 11, 27, 38 oraz 10 i 12. Wygrana drugiego stopnia sprawiła, że konto Polaka powiększyło się o ponad 2,2 mln złotych. Gdzie dokładnie skreślono cyfry? Zwycięski kupon wydrukowano w Nieszawie w kujawsko-pomorskim. Tym razem gracz nie skreślił liczb samodzielnie, a zagrał metodą chybił trafił.

Gracze loterii z niecierpliwością czekają na wtorek

Sponsorowane

Już niedługo kolejna szansa na duże pieniądze. We wtorek 29 sierpnia w puli Eurojackpot znajdzie się aż… 90 milionów złotych. Aby wziąć udział w losowaniu należy jedynie skreślić cyfry lub zagrać na chybił trafił. Do wygranej konieczne jest trafienie 5 z 50 liczb i 2 z 20 widocznych na kuponie. Koszt jednego kuponu wynosi 12,50 zł.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane