w

Cała prawda o wizjach Krzysztofa Jackowskiego. Dopiero teraz wyszła na jaw

Pierwsze wizje Krzysztofa Jackowskiego pojawiły się w wieku 27 lat. Znany jasnowidz nie wspomina ich dobrze. Dlaczego?

Krzysztof Jackowski prowadzi aktywnie kanał na YouTubie. Dzieli się na nim swoimi przemyśleniami oraz przepowiedniami na różne, czasem bardzo proste tematy. W ostatnim czasie najsłynniejszy polski jasnowidz podzielił się wspomnieniami na temat początków swojej działalności. Okazuje się, że pierwsze wizje pojawiły się u niego w wieku 27 lat i nie były dla niego niczym przyjemnym. Jak sam wspomina, początkowo nie wiedział, co się z nim dzieje, a nawet podejrzewał u siebie nerwicę:

Sponsorowane

„Kiedy miałem 27 lat zaczęły się pierwsze wizje. Samoistnie, przed snem. Nie myślałem, że to są wizje, myślałem, że to jakaś nerwica”

Pierwsze wizje Jackowskiego pojawiły się we wczesnej młodości

Sponsorowane

Już w dzieciństwie Jackowski czuł się inny od swoich rówieśników. Zachowywał się inaczej i inaczej odbierał otaczającą go rzeczywistość:

Jak słońce świeciło, to je wdychałem, a nie patrzyłem. Tęskniłem za czymś w kosmosie, jakbym już tam był

Z czasów młodości pochodzi również historia związana z pająkiem. Gdy Jackowski jeszcze jako dziecko, bawił się z kolegami w chowanego, jego czoło ostrzegło go przed czymś, co znajduje się nad jego głową. Po tym jak spojrzał w górę, zobaczył nad głową pająka:

„Schowałem się za ścianą i nagle zaczęło mnie mocno mrowić czoło, aż mnie to zaniepokoiło. Podnoszę głowę do góry, a nade mną był pająk. Dlaczego czoło mnie przed czymś ostrzegało?”

Sponsorowane

Pierwszą konkretną wizją, która dała mu wiele do myślenia, była wizja dotycząca wody. Jednej nocy w śnie, coś podpowiedziało Krzysztofowi: „nabierz wody, wody nie będzie”. Nad ranem okazało się, że w całym mieście brakowało wody:

„Nie mogłem zasnąć. Musiałem o piątej rano wstać do pierwszej pracy i wpadałem w taką nerwicę, że nie mogłem spać. Pociłem się, dusiłem się i przy jednym z takich ataków nerwicy nagle coś mi powiedziało wewnątrz: nabierz wody, wody nie będzie”

wspomina Jackowski

Czym obecnie zajmuje się najsłynniejszy polski jasnowidz?

Dziś Krzysztof Jackowski rozwiązuje znacznie poważniejsze zagadki. Często pomaga policji w poszukiwaniach osób zaginionych, czy w rozwiązaniu zagadek kryminalnych.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane