w

Nikt nie wierzył w ich uczucie… dziś obchodzą 14-stą rocznicę ślubu.

Źródło: czarekpazura/ Instagram

Związek Cezarego Pazury i Edyty od początku budził wiele kontrowersji. Znanego aktora i piękną młodziutką blondynkę dzieliła spora różnica wieku…26 lat. Jednak mimo wszystko para udowodniła, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Teraz Pazurowie świętują 14 rocznicę ślubu. Z tej okazji na Instagramie pojawił się wzruszający filmik.

Cezary Pazura poznał Edytę podróżując pociągiem Warszawa-Kraków. On był pasażerem, a ona pracowała w Warsie. Ich początek znajomości spokojnie nadawałby się na scenariusz filmu romantycznego. Edyta od razu oczarowała aktora, jednak ona sama nie podzielała jego entuzjazmu, a nawet nie była nim zainteresowana. Cezary nie odpuścił i umówił się z młodziutką blondynką na kawę, a już po 2 latach w 2009 roku, para stała na ślubnym kobiercu. W tym wielkim dniu Edyta wystąpiła w lekkiej rustykalnej sukni, a Cezary w białym garniturze.

Sponsorowane

Pazurowie świętują 14 rocznicę ślubu. Nikt nie dawał im szans.

W związku z 14 rocznicą ślubu para zamieściła w swoich mediach społecznościowych kilka pięknych, romantycznych ujęć. Widać na nich, że Edyta i Cezary lubią spędzać czas na łonie natury i są w sobie prawdziwie zakochani. Fani zachwycili się nagraniem i skierowali w ich stronę wiele miłych komentarzy:

Sponsorowane

„Niejedni mogą państwu zazdrościć tak pięknej, prawdziwej miłości!”

„Tego uczucia w oczach nie da się zagrać”

Pod filmikiem pojawił się również ciekawy komentarz Edyty, która napisała:

„Już 14 lat wkurzamy tych, którzy nie wróżyli nam wspólnej przyszłości. A my jak zawsze pod prąd i na własnych zasadach. Wspólne: życie, marzenia, praca, biznes i przede wszystkim szczęście, a o tym ostatnim jutro w naszym podkaście”

napisała Edyta
Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: czarekpazura/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane