w

Patrycja Markowska przekazała smutne wieści. Co dalej z zespołem Perfect?

Źródło: Patrycja Markowska/ Facebook

Córka Grzegorza Markowskiego- Patrycja Markowska przekazała ostatnio smutne wieści o ojcu. Artystka przyznała, że duet z 2022 roku był ich ostatnim, a Grzegorz już więcej nie wystąpi na scenie. Co dalej z zespołem Perfect?

Grzegorz Markowski jest ikoną polskiego rocka. To właśnie dzięki niemu możemy teraz słuchać piosenek: „Nie płacz Ewka”, „Autobiografia”, czy „Nie mogę ci wiele dać”. Niestety od 2 lat Grzegorz nie występuje na scenie. Powodem był pogarszający się stan zdrowia artysty. Mimo rezygnacji z koncertów, Markowski jeszcze raz na jakiś czas pojawiał się na scenie i za namową córki stworzył z nią duet. Okazuje się, że jest to już ostatni utwór wykonany wspólnie z córką.

Sponsorowane

Patrycja Markowska przekazała smutne wieści o ojcu. Grzegorz nie chce już występować.

Patrycja Markowska robiła wszystko, aby utrzymać ojca na scenie. Artystka stworzyła wraz z tatą utwór „Kieszenie”, który znalazł się na płycie piosenkarki „Wilczy pęd” z 2022 roku. Jednak Patrycja zdradziła, że ojciec nie chce już śpiewać i coraz trudniej jest go namówić na wspólny występ:

Sponsorowane

„”Tato, chodź, może się rozkręcisz”, ale tutaj muszę uszanować jego decyzję o tym, że on nie chce. Tak więc to ja go trochę zmuszam i naciskam, ale to nie może wiecznie trwać. Więc ja szanuję tę decyzję i myślę, że to nasza ostatnia piosenka”

Miejsce Grzegorza Markowskiego w zespole „Perfect” zajął Piotr Skóra z zespołu „Adrenalina”. Wybór Piotra na lidera zespołu ucieszył Grzegorza, tym bardziej, że mężczyzna miał przyjemność występować wspólnie z Piotrem w 2013 roku. W rozmowie z gazetą „Pani”, Grzegorz Markowski tak skomentował swoje odejście:

„Nie odbieram zespołowi niczego. Po prostu odchodzę. Perfect zostaje, muzyka zespołu to kawał historii polskiego rocka, koledzy mają pomysły na siebie, nazwę, mogą zrobić z dorobkiem, co chcą”

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane