w

Nowa partnerka Marcina Hakiela stanęła w obronie Katarzyny Cichopek. Pokazała klasę

W ostatnim czasie uwaga mediów i obserwatorów skupiła się na nowej dziewczynie Marcina Hakiela. Po głośnym rozstaniu z Cichopek mężczyzna ponownie układa sobie życie i wygląda na szczęśliwego. Jak to jest w przypadku rozstań i nowych związków, tak i tutaj nie brakuje porównań byłej żony i obecnej partnerki tancerza. Nowa partnerka Hakiela przeciwstawia się internautom i broni Cichopek.

Nowa dziewczyna Hakiela budzi w mediach wiele emocji

Sponsorowane

Dominika – nowa dziewczyna Marcina Hakiela stara się unikać kontaktów z mediami. Natomiast Marcin chętnie udostępnia zdjęcia ze swoją ukochaną, choć szanuje kek decyzję i udostępnia takie materiały, na których nie widać jej twarzy. Mimo tego na fotografiach widać włosy, ubiór i figurę dziewczyny i właśnie na tej podstawie obserwatorzy komentują jej wygląd. Dominika jest szczupłą blondynką, która przypadła do gustu fanom tancerza. Ale jak to zawsze bywa, fani kuszą się o porównania Cichopek i nowej dziewczyny, a komentarze te nie zawsze są w dobrym guście. Tak było i tym razem. Pod jednym ze zdjęć Hakiela ukazał się komentarz w którym napisano:

„Zamieniłeś tico na porsche”

Sponsorowane

Było to oczywiście odniesienie do Katarzyny Cichopek, która w tym porównaniu jak łatwo się domyślić została porównana do tico. Pod postem wywiązała się dyskusja fanów i przeciwników Cichopek. Cały spór rozstrzygnął Marcin Hakiel, który stając w obronie byłej żony napisał:

„Dziękuję za wszystkie komentarze, mam prośbę o nieobrażanie się na moim profilu. Żyjmy w zgodzie ze swoimi wartościami i dajmy żyć innym. Dobrej niedzieli dla wszystkich”

Obecna partnerka Hakiela broni Cichopek. Piękny komentarz Dominiki

Sponsorowane

Do sprawy odniosła się również Dominika. Trzeba przyznać, że kobieta wykazała się dużą klasą, uciszając zawistne komentarze. Obecna partnerka Hakiela napisała:

„Drogie panie to jest piękne, gdy kobieta prawi kobiecie komplement, ale nie obrażajmy przy tym innych. Jesteśmy całkowicie różnymi kobietami, a każda z nas ma inne piękno”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane