w

Partnerka Jarosława Bieniuka wypowiedziała się o życiu w cieniu Ani Przybylskiej. Szczere wyznanie modelki.

Źródło: anna.przybylska.fan/ Instagram, zuzanna.pactwa/ Instagram

Jarosław Bieniuk układa sobie życie z Zuzanną Pactwą. W ostatnim czasie dziewczyna udostępniła na swoim Instagramie opcję pytań i odpowiedzi. Od razu pojawiło się pytanie o byłą żonę Jarka. Co powiedziała partnerka Bieniuka o Ani Przybylskiej?

Jarosław Bieniuk mocno przeżył śmierć swojej żony. Ania zmarła w 2014 roku w momencie kiedy ich życie kwitło. Para miała już trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana oraz wiele sukcesów na koncie. Ona rozchwytywana aktorka, on świetny sportowiec. Niestety nowotwór okazał się silniejszy i mimo wielu prób leczenia, Ania swoją walkę przegrała.

Sponsorowane

Jarosław Bieniuk po śmierci Ani był w kilku związkach.

Przez ten czas Bieniuk wielokrotnie wiązał się z różnymi kobietami. Jedną z nich była Marta Gliwińska z którą sportowiec ma syna Kazimierza. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Na chwilę obecną piłkarz jest w związku z modelką- Zuzanną Pactwą. Kobieta jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. W ostatnim czasie udostępniła fanom możliwość zadawania pytań. Jednym z pierwszych zadanych pytań było pytanie o związek z Bieniukiem oraz o to jak para radzi sobie z kłótniami. Zuzanna odpowiedziała krótko, że raczej rzadko się kłócą, gdyż starają się każdą sprawę omawiać na bieżąco:

„Trudne pytanie, gdyż nie ma takiej rzeczy, o którą często się kłócimy. Jak jest jakiś problem, to staramy się go rozwiązać. Nie praktykujemy tzw. „cichych dni”, każdą sprawę omawiamy na bieżąco.”

Sponsorowane

Partnerka Jarosława Bieniuka o Ani Przybylskiej: „Czasami jest ciężko”

Szybko jednak padło kolejne pytanie o Anię Przybylską. Zuzanna na pewno spodziewała się, że będzie musiała się zmierzyć i z tą kwestią. Fani zapytali jak radzi sobie z tym, że piłkarz był związany ze znaną i kochaną przez Polskę- Anią Przybylską. Z tego pytania modelka również wybrnęła świetnie. Kobieta wspomniała, że miała przyjemność poznać Anię osobiście i bardzo miło wspomina to spotkanie. Dodała również, że wie o tym, że wszyscy kochają Anię i mimo że czasami jest ciężko to trzeba żyć tym co dzieje się w tej chwili:

„Myślę, że wszyscy kochamy Anię. Sama miałam okazję ją poznać wiele lat temu, bardzo miło to wspominam. Życie pisze własne scenariusze. Czy jest ciężko? Myślę, że czasami tak, ale należy żyć tym, co jest teraz. Ania na zawsze pozostanie w naszej pamięci!”

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: anna.przybylska.fan/ Instagram, zuzanna.pactwa/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane