w

Za rozstaniem Dody i Pachuta stał Smolasty? To nagranie wiele wyjaśnia…

Za nami wielka premiera piosenki Dody i Smolastego. Utwór „Nim zajdzie słońce” w krótkim czasie srał się hitem. Nowa piosenka Dody mogła mieć również olbrzymi wpływ na życie osobiste gwiazdy. Okazuje się, że Pachut miał być zazdrosny o intymne sceny, które rozegrały się pomiędzy artystką, a Smolastym na planie.

Wraz z końcem lipca w mediach zawrzało od sensacyjnych newsów związanych z rozpadem związku Dody. Początkowo para nie potwierdzała tych doniesień. Dopiero Dariusz przerwał milczenie i oświadczył, że: „pokazując swoje szczęście w mediach, poszedł z Dodą w złym kierunku”. Dzięki temu stało się jasne, że związek Dody, faktycznie się rozpadł. Niedługo później światło dzienne ujrzała piosenka Dody i Smolastego „Nim zajdzie słońce”.

Sponsorowane

Pachut zazdrosny o Dodę

Do utworu artyści nakręcili mocny teledysk, pełen intymnych scen i czułych zbliżeń. Doszło nawet do tego, że wiele osób podejrzewało, że Doda związała się ze Smolastym… Tych informacji nikt na razie nie potwierdził, ale okazało się, że to właśnie przez romantyczne sceny w teledysku rozpadł się związek Dody i Dariusza. Według jednego z informatorów sportowiec miał być zazdrosny o czułe sceny na planie. Zazdrość Pachuta miała być tak duża, że jeden z pracowników Doroty podobno wysłał do Smolastego pismo, w którym zaznaczył, jakich scen nie może być w teledysku. Ograniczenia te miały wynikać z zazdrości Dariusza:

Sponsorowane

„Doda będzie miała duże nieprzyjemności w domu, jeżeli będzie odgrywać sceny uczuciowe z raperem, w piosence, która opowiada o miłości”

Również tekst utworu jest bardzo wymowny. W piosence słyszymy słowa Smolastego:

„Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ci łzy, a jeśli tak to ze szczęścia, a nie straconych chwil…”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane