w

Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” schudła 17 kg. Jak tego dokonała?

Oliwia Ciesiółka wystąpiła w czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Od emisji programu minęło już sporo czasu, a w życiu Oliwii nastąpiły ogromne zmiany. Poza rewolucją w życiu uczuciowym, kobieta ze „Ślubu” schudła 17 kg. Jak tego dokonała?

Oliwia Ciesiółka zaryzykowała i wzięła udział w programie, w którym przyszłego męża poznaje się dopiero na ślubnej ceremonii. Eksperci wybrali dla niej Łukasza, a w ich związku już w trakcie emisji programu zaiskrzyło. Po miesiącu poznawania się na oczach widzów, para postanowiła pozostać w związku małżeńskim i niedługo później w ich życiu pojawił się syn Franciszek. Niestety w 2020 roku para ogłosiła rozstanie. Dziś obserwując profil Oliwii możemy dostrzec, że w jej życiu wiele się zmieniło. Niedawno wybrała się na wesele z tajemniczym partnerem, ale też bardzo schudła.

Sponsorowane

Oliwia ze „Ślubu” schudła 17 kg. Niezwykła metamorfoza

Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wrzuciła na Instagramie dwa zdjęcia, na których widzimy, jak zmieniła się jej sylwetka. Oliwia przyznała się swoim obserwatorom, że schudła 17 kg, a także zdradziła, jak udało jej się osiągnąć taki efekt. Pierwsze od czego zaczęła, to zmiana nawyków żywieniowych, ale także myślenia. Gwiazda „Ślubu” przestała obsesyjnie się ważyć i oglądać w lustrze. Dodatkowo Oliwia dołączyła do swojej diety suplementy, a także zadbała o picie dużej ilości wody oraz snu.

Sponsorowane

„Przede wszystkim przestałam obsesyjnie patrzeć na swoją sylwetkę i wchodzić na wagę, czy ona drgnęła, czy kilogram w końcu spadł. Zaczęłam wprowadzać jakieś drobne zmiany do swojego żywienia. Więcej warzyw, więcej wody w ciągu dnia, dzięki temu też mój apetyt się zmniejszył”

„I kolejny ważny krok to odpoczynek i regeneracja. Zaczęłam się lepiej wysypiać. […] I poszło!”

dodała Oliwia na TikToku
Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane