w

Ogromna wpadka w „The Voice Senior”. Mamy nagranie.

Zrzut ekranu, https://youtu.be/4r42vXL4TTA

Za nami półfinał słynnego programu dla seniorów „The Voice Senior”. Program emitowany jest w TVP w sobotę wieczorem. Wpadki w tego typu programach zdarzają się często, tak było i tym razem.

Piotr Hubert Langfort zaśpiewał piękną piosenkę Zbigniewa Wodeckiego: „Lubię wracać tam gdzie byłem”. Moment ten był wzruszający zarówno dla jurorów jak i publiczności. Jednak w trakcie utworu Piotr zapomniał tekstu. Tą niezręczną chwilę szybko uratowała Alicja Węgorzewska, która szybko zaśpiewała fragment, zapomniany przez uczestnika.

Sponsorowane

Piotr Hubert był uczestnikiem „Sanatorium miłości”

Piotr jest znanym uczestnikiem „Sanatorium miłości”. Przed występem zaznaczał, że wysyłając zgłoszenie nawet nie przypuszczał, że dane mu będzie wystąpić na scenie. W jego życiu nie brakowało przeciwności. Piotr Hubert Langfort w przeszłości przeszedł udar.

Jurorzy byli zachwyceni występem Piotra.

Sponsorowane

Ta mała wpadka, nie zepsuła świetnego występu, który spotkał się z przychylnymi opiniami jurorów. Piotr Cugowski tak ocenił występ wokalisty:

„Wielkie gratulacje, że mimo przeciwności losu, które miałeś na swojej drodze, jesteś z nami i dotarłeś do półfinału i to jest coś niesamowitego. Jesteś tytanem pracy. Oczywiście nie przejmuj się tym, co się stało, bo tekstu czasem i ja zapominam. To jest sprawa normalna.”

Niestety mimo wielu zachwytów jurorów i publiczności to był ostatni odcinek Piotra Huberta Langforta, który w sobotę pożegnał się z programem.

Półfinał „The Voice Senior”
Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane