w

Obrzucił jajkami Martyniuka w czasie koncertu. Powód może budzić zaskoczenie

Tego organizatorzy koncertu we Włodawie się nie spodziewali. Podczas występu króla disco polo jeden z mężczyzn obrzucił Martyniuka jajkami… W czasie przesłuchania przedstawił argumenty, które zaskoczyły wszystkich.

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem muzyki disco polo. Tym bardziej zaskakujące okazało się zachowanie jednego z uczestników koncertu na dniach Włodawy. Mężczyzna dopuścił się napaści i obrzucił artystę jajkami. Organizatorzy szybko przerwali koncert Zenka, a sam piosenkarz nie krył swojego niezadowolenia i zniesmaczenia całą sytuację. Gdyby nie wiążąca umowa król disco polo, chętnie przerwał by koncert. Ze sceny grzmiał:

Sponsorowane

„Przez jednego pana straciliśmy, kurde, humor i w ogóle wszystko, chęć do grania, powiem państwu szczerze. Chętniej bym zakończył i pożegnał się z państwem, ale mam umowę jakoś zobowiązującą, więc niestety. Ale to będzie bardzo smutny koncert”

Obrzucił Martyniuka jajkami. Został surowo ukarany

Sponsorowane

Organizatorzy i uczestnicy widowiska natychmiast przeprosili Martyniuka skandując głośne „przepraszamy”. Jednak mimo że żadne jajko nie dosięgło artysty, niesmak pozostał. Oczywiście zaraz po zdarzeniu chuligan został zatrzymany i przesłuchany. Jak ustalił portal Lublin112.pl mężczyzna dostał 500 zł grzywny oraz 2-letni zakaz udziału w masowych imprezach. Dalszą sprawą zajmie się Sąd Rejonowy we Włodawie. Podano również argumentował swoje karygodne zachowanie. Napastnik wyjawił, że chciał w ten sposób wyrazić swoje niezadowolenie z prezentowanej muzyki.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane