w

To ten aktor poprowadzi „Pytanie na śniadanie”. Wielkie zaskoczenie.

Pytanie na Śniadanie/ Facebook

Telewizje śniadaniowe zafundowały widzom duże zmiany w obsadach prowadzących. Po rewolucji w TVN-ie, również Telewizja Polska przygotowała dla telewidzów niespodzianki. Niedawno do programu wróciła Ania Popek, a teraz do obsady „PnŚ” dołączył nowy prowadzący. Kto to będzie?

Powrót Ani Popek, odejście Łukasza Nowickiego… Fani „Pytania na śniadanie” muszą liczyć się z tym, że ich ulubiony format przechodzi prawdziwą rewolucję. Tradycją stało się, że śniadaniówkę prowadzą duety damsko-męskie. Ania Popek, która po latach wróciła na antenę TVP do tej pory prowadziła programy z Tomaszem Wolnym, Olkiem Sikorą i Tomaszem Kammelem. Prezenterka nie miała jednak stałego partnera z którym pojawiałaby się na antenie regularnie. Teraz to się zmieniło.

Sponsorowane

Nowy prowadzący PnŚ- Robert Rozmus.

Do „Pytania na śniadanie” dołączył na stałe znany aktor- Robert Rozmus. Widzowie kojarzą go doskonale z seriali tj. „Na dobre i na złe”, „Niania”, „Ojciec Mateusz”, czy programów rozrywkowych: „Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”. Rozmus jest nie tylko aktorem, ale też kabareciarzem. Występował m.in. w Kabarecie Olgi Lipińskiej, gdzie występował jak Pan Rozi, czy z grupie „Tercet czy Kwartet”. Wybór Roberta Rozmusa nie był przypadkowy. Aktor prowadził już z Anią Popek jedną z wakacyjnych biesiad emitowanych w Telewizji Polskiej. Duet przypadł do gustu widzom, a sami zainteresowani bardzo się lubią i dobrze razem wypadają. Robert miał już przyjemność pełnić rolę prowadzącego. Poza biesiadą w TVP, Rozmus był gospodarzem „Ja to znam!”, „Rodzina jak z nut” i „Dziewięciu wspaniałych”.

Sponsorowane

„Oboje prowadzili wspólnie jedną z wakacyjnych biesiad. Sprawdzili się i polubili, dobrze wypadają razem”  

oznajmili twórcy śniadaniówki

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane