w

Łukasz Nowicki żegna się z „Pytaniem na śniadanie”. Czy TVP poszło śladem konkurencyjnych stacji?

Źródło: lukasz_nowicki/ Instagram

Za nami duże zmiany w Polsacie i TVN-ie. Dziś media obiegła kolejna informacja: Łukasz Nowicki odchodzi z „PNŚ”. Czyżby TVP poszło śladem konkurencyjnych stacji i zaczęło swoje zmiany w obsadzie programów?

Tego w telewizji nie było jeszcze nigdy. Zaczęło się od rewolucyjnych zmian Edwarda Miszczaka, który odmładza Polsat. Później TVN ogłosił zwolnienie pięciu prowadzących „Dzień dobry TVN”. A teraz TVP informuje o tym, że Łukasz Nowicki żegna się z „Pytaniem na śniadanie”. Czy również Telewizja Polska zdecydowała się na rewolucję w swojej obsadzie? Głos w sprawie zabrał sam zainteresowany. Łukasz potwierdził, że w porannym programie śniadaniowym już go nie zobaczymy, ale dodał również, że była to tylko i wyłącznie jego decyzja.

Sponsorowane

Wiemy dlaczego Nowicki odchodzi z PNŚ.

Nowicki podał powód swojej rezygnacji z prowadzenia „Pytanie na śniadanie” Prezenter przyznał, że po 13 latach pracy w programie śniadaniowym chce się skupić na teatrze i swojej rodzinie. W poście zamieszczonym w mediach społecznościowych napisał:

Sponsorowane

„Miałem ogłosić to w czwartek, ale jak to w życiu medialnym bywa, sprawa nabrała przyśpieszenia. Po 13 latach zdecydowałem się odejść z „Pytania na śniadanie”. To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów. Ale czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania.  Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty.”

„Prawdą jest, że chce więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi 'Z Nowickim Po Drodze’ i teatrowi. Teatrowi, który zawsze był dla mnie miejscem zawodowo najważniejszym”

Nowicki podziękował twórcom programu „Pytanie na śniadanie” oraz wszystkim partnerkom z którym miał przyjemność prowadzić PnŚ: Marzenie Rogalskiej, Iwonie Radziszewskiej, Monice Richardson, Grażynie Torbickiej, Aleksandrze Rosiak, Joannie Racewicz, Marzenie Kawie, Idzie Nowakowskiej i Małgosi Opczowskiej. Prezenter podziękował również widzom, a także przeprosił za błędy, które zdarzało mu się popełniać w trakcie prowadzenia odcinków:

„Ale przede wszystkim dziękuje wam kochani widzowie. Wasza serdeczność, ciepło, wsparcie, akceptacja nadawały sens tej pracy. Przepraszam za parę błędów, ale w programie na żywo takie się zdarzają. Ściskam was!”

napisał

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: lukasz_nowicki/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane