w

Historia miłości Łukasza i Olgi Nowickich. Zaczęło się od nietypowego prezentu.

Źródło: screen

Łukasz i Olga są małżeństwem od 7 lat. Mimo że zakochanych dzieli 13 lat różnicy, wcale nie przeszkadza im to w tworzeniu szczęśliwej rodziny. Historia ich związku rozpoczęła się bardzo ciekawie. Nowicki dał przyszłej żonie bardzo nietypowy prezent.

Łukasz Nowicki niedawno ogłosił, że rezygnuje z roli prowadzącego w „Pytanie na śniadanie”. Odejście Łukasza odbiło się szerokim echem w mediach. Wiele osób podejrzewało, że być może Telewizja Polska idąc śladem Polsatu i TVN-u robi czystki w swoich programach. Łukasz stanowczo zaprzeczył tym doniesieniom i dodał, że chce się teraz skupić na rodzinie. Łukasz od 7 lat jest mężem Olgi Nowickiej. Para doczekała się córeczki Józefiny. Mimo że Łukasza i Olgę dzieli duża różnica wieku, Olga sama przyznaje, że wiedziała, że ta znajomość zakończy się ślubem. Skąd ta pewność? Chodziło o nietypowy prezent, który dostała od Łukasza na pierwszej randce.

Sponsorowane

Nowicki dał żonie nietypowy prezent. Czym zaskoczył ukochaną?

Łukasz i Olga poznali się dzięki wspólnemu znajomemu. Łukasz być już po rozstaniu z Halinką Mlynkovą, a Olga rozstała się z ojcem swojego synka. Kobieta pojawiła się na spektaklu „Człowiek dwóch szefów” w którym występował jej znajomy. Olga od razu zwróciła uwagę na Łukasza, który urzekł ją „elektryzującym głosem”. Niedługo później prezenter TVP zaprosił Olgę na kawę. Paszkowska początkowo nie chciała się zgodzić, gdyż założyła sobie, że po rozstaniu z partnerem chce skupić się na macierzyństwie. W końcu do spotkania doszło, a na pierwszej randce Łukasz zaskoczył przyszłą żonę nietypowym prezentem… Nowicki przyniósł ze sobą słoik ogórków kiszonych. Po latach Olga tak wspominała ich pierwsze spotkanie:

Sponsorowane

„Śmiałam się sama, że to musiało skończyć się tylko ślubem. Do dzisiaj w każdą rocznicę dostaję słoik ogórków”

Czym zajmuje się Olga Nowicka?

W 2016 roku para pobrała się na Bali. Zakochani starają się utrzymywać swój związek z dala od oczu wścibskich paparazzi. Partnerka Łukasza również jest aktorką, dodatkowo prowadzi treningi jogi i warsztaty Mindfulness. W wywiadzie dla serwisu WP Kobieta tak mówiła o swojej pracy:

„Mój mąż jest rozpoznawalny i to jest historia o nim, o jego pracy i karierze w telewizji. Moją tożsamość budują zupełnie inne światy, a o tym, czym zajmuję się na co dzień, nie pisze się w nagłówkach i dla mnie to jest okej”

Sponsorowane

„W gabinecie pracuję z klientami indywidualnie, prowadzę grupy wsparcia dla kobiet, dla mam, zajęcia z redukcji stresu, z medytacji

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane