w

To nie koniec zmian Miszczaka. Na antenie Polsatu nowy program z dawną gwiazdą

Nowy program wkracza do telewizji Polsat. Edward Miszczak zaszalał i postanowił przywrócić miłosne show, które już kiedyś było na antenie. „Temptation Island” ma wrócić w odświeżonej odsłonie i z lubianym prowadzącym, którego widzowie już dawno nie widzieli w TV. Kiedy zobaczymy nowe show w Polsacie? I kto je poprowadzi?

Rewolucja Edwarda Miszczaka trwa, a nowy dyrektor szaleje z kolejnymi pomysłami. Zaczęło się od zmian w „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Naszym nowym domu” i „Tańcu z gwiazdami”. Teraz Miszczak postanowił przywrócić show, które gościło w Polsacie w 2001 roku. Będzie to jednak odświeżony format z nowym prowadzącym.

Sponsorowane

Nowe show w Polsacie? Zobaczymy wiele perypetii miłosnych

Po „Love Island” prowadzonym przez Karolinę Gilon, które przeniesiono do telewizyjnej czwórki, przyszła pora na nowy format randkowy. „Temptation Island” to program bazujący na amerykańskiej produkcji, który gościł już na antenie Polsatu. Formuła show opiera się na sprawdzeniu wierności partnerów. Uczestnicy z ukrycia obserwują, jak zachowują się ich partnerzy, a na zakończenie podejmują decyzję, czy zostają w starym związku, wchodzą w nowy, czy zostają singlami?

Sponsorowane

Kto poprowadzi randkowe show?

Nowym prowadzącym będzie Michał Figurski, doskonale znany w Polsacie, który zrezygnował w pewnym czasie z telewizji na rzecz radia. Michał prowadził w TV „Jazdę Fugurową”, a także „WidziMiSię”. Natomiast od 2022 roku został dyrektorem kreatywnym Radia ZET. Jak na razie ruszyły dopiero castingi do programy „Temptation Island”, który ma pojawić się na antenie jesienią. Na Instagramie Polsatu czytamy:

„Rusza #CASTING do nowego programu! Myślisz, że twój związek przetrwa każdą próbę? A może jesteś singlem, który szuka miłości? Ta rajska przygoda może odmienić twoje życie. Czekamy na zgłoszenia!”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane