w ,

Przerażają wizja Jackowskiego. Dojdzie do kataklizmu? Podał nawet godzinę!

Krzysztof Jackowski opublikował kolejne nagranie dotyczące nadchodzącej przyszłości. Niestety nowa wizja Jackowskiego nie napawa optymizmem. Znany profeta wspomina w niej o kataklizmie, który ma nadejść we śnie. O co dokładnie chodzi?

Krzysztof Jackowski często wynajmowany jest w przypadkach zaginięć czy trudnych do wyjaśnienia morderstw. Profeta prowadzi również swój kanał na YouTubie, gdzie dzieli się z obserwatorami wizjami dotyczącymi przyszłości. W ostatniej z nich profeta mówi o kataklizmie, który ma wkrótce nadejść i który ma być odczuwalny na całym świecie.

Sponsorowane

Nowa wizja Jackowskiego podbija Internet

Przerażające wideo Jackowskiego szybko obiegło Internet. Słynny jasnowidz mówi w nim o ogromnej katastrofie, o której ma usłyszeć cały świat. W swojej wizji wspomina również o wodzie, która ma być w tym czasie bardzo ważna dla człowieka:

Sponsorowane

„Czeka nas na Ziemi kataklizm, o którym będzie mówić cały świat, tak on będzie duży. I przyćmi to na moment całą nienormalność, w której w tej chwili oparach żyjemy. Obawiam się, że i tak ta nienormalność po tym wróci, ale mimo wszystko zobaczyłem to bardzo mocno (…). Jak się stanie ten kataklizm duży, to docenimy rolę wody. Zrozumiemy, jak ważna i potrzebna jest dla nas woda”

Jackowski spróbował zinterpretować swoją wizję. W pierwszej wersji pomyślał o tym, że kataklizm będzie związany z trzęsieniem ziemi. Chwile później wycofał się z tego pomysłu. Dodał jedynie, że skutki tego, co ma się wydarzyć, będą odczuwalne na całym świecie. W wizji Krzysztofa pojawił się jeszcze jeden ważny szczegół. Profeta zaznacza, że do katastrofy ma dojść w okolicach godziny piątej:

„Piąta… Przed piątą… Piąta piętnaście, piąta czterdzieści pięć… Piąta godzina, być może nad ranem. Nie jestem pewny, czy to będzie zdarzenie naturalne, ale jeśli tak będzie, to będzie wyjątkowo silne”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane