w

Katarzyna Dowbor znów w telewizji. Zrobi konkurencję programowi „Nasz nowy dom”?

Źródło: nasznowydom/ Instagram

Bezrobocie Katarzyny Dowbor właśnie się kończy. Całkiem niedawno gwiazda poinformowała, że wyjechała z kraju w celach służbowych, a dziś już wiemy czym będzie się zajmować. Czy nowa praca Katarzyny Dowbor będzie zagrożeniem dla formatu: „Nasz nowy dom”?

Informacja o zwolnieniu Dowbor z „Naszego nowego domu” wywołała spore zamieszanie w mediach. Pikanterii całej sytuacji dodały posty Kasi. To właśnie z nich widzowie dowiedzieli się, że nie była to jej decyzja, a jej zwolnienie jest wynikiem „odświeżania stacji”. Prościej mówiąc Kasia okazała się dla nowego dyrektora programowego zbyt stara, na kontynuowanie swojej przygody z programem.

Sponsorowane

Nowa praca Dowbor będzie zbliżona do tej z formatu: „Nasz nowy dom”

Na szczęście życie nie znosi próżni i według najnowszych informacji przekazanych przez Pudelek, wiemy, że Kasia ma już nową pracę. Trzeba przyznać, że szybko spełniły się słowa Niny Terentiew, która wróżyła Kasi, że „rynek telewizyjny szybko się o nią upomni”. Wracając do nowej pracy, okazuje się, że prowadząca „Nasz nowy dom” trafi teraz do stacji Canal+Domo w której ma prowadzić w pewnym stopniu zbliżony format. Katarzyna Dowbor nie będzie już pomagać biednym rodzinom w odnowieniu ich domów, ale dalej zajmie się urządzaniem wnętrz: domów, mieszkań i ogrodów. Bliska osoba z jej otoczenia poinformowała, że:

Sponsorowane

„Kasia odetchnęła z ulgą, że udało jej się zaczepić w nowym miejscu”

Swoje krótkie bezrobocie Kasia Dowbor wspomina bardzo dobrze. W jednym z wywiadów przyznała, że nareszcie mogła się wyspać i miała czas dla siebie:

„Teraz troszkę odpoczywam, dlatego że pierwszy raz od dziesięciu lat nie jestem w hotelu, nie muszę wyjeżdżać, nie mam całego lata w pracy, tylko mogę np. przyjść na event”

mówiła w rozmowie z serwisem party.pl

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane