w

Nie mają litości dla Cichopek. Dosadne komentarze na temat wyglądu aktorki

Marcin Hakiel chętnie pokazuje nową dziewczynę w swoich mediach społecznościowych. Po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek obydwoje układają swoje życie od nowa. Aktorka związała się z Maciejem Kurzajewskim, a niedługo później Marcin zaczął się pokazywać z piękną blondynką. Kim jest nowa dziewczyna Marcina Hakiela?

Sponsorowane

Nowa dziewczyna Marcina Hakiela

W 2022 r. Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się. O ile Kasia szybko znalazła pocieszenie to Marcin ciężko znosił rozwód i nie ukrywał swojego smutku. Jednak i on od niedawna pokazuje się z tajemniczą blondynką. Dominika – nowa partnerka tancerza raczej stroni od blasku fleszy. Natomiast Marcin chętnie publikuje z nią zdjęcia. Czy robi to na złość Cichopek, czy faktycznie znalazł szczęście u boku nowej partnerki? Tego nie wiemy? Wiemy natomiast, że Dominika jest piękną, szczupłą blondynką, a fani Marcina nie szczędzą jej komplementów.

Sponsorowane

„Zamieniłeś tico na porsche”- burza pod zdjęciem Hakiela z nową dziewczyną

Pod jednym ze zdjęć tancerza, na którym pozuje z nową ukochaną internautka napisała: „Zamieniłeś tico na porsche”.

Być może obserwatorka Hakiela, poszła tropem Shakiry, która w swojej piosence nawiązała do rozstania z Pique: „Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Zamieniłeś Ferrari na Twingo. Zamieniłeś Rolexa na Casio”. Jakkolwiek by nie było, ten ostry i niepochlebny komentarz, wywołał burzę pod zdjęciem tancerza. Część z obserwatorów stanęła bowiem w obronie Kasi:

„Kompletnie nie rozumie tych komentarzy „zmiana na lepsze” „zmiana na gorsze”… Jakby mu miało być lepiej. Jest szczęśliwy teraz to jest najważniejsze. Ma dzieci z poprzedniego związku i też był szczęśliwy. Dlaczego ludzie ciągle oceniają innych”

„Żenujące komentarze. Ciekawe czy wy chciałybyście być tak komentowane, że nowe partnerki waszych byłych w porównaniu do was to porsche do tico. Żenada tak chamsko komentować. Można kogoś pochwalić bez obrażania kogoś innego. Naprawdę. Smutne musiałyście mieć życie. Zgrabna nie zgrabna, ładniejsza brzydsza. I to dorosłe kobiety komentują, matki, prawniczki. Ale wstyd”

pisali obrońcy Cichopek
Sponsorowane

Co na to wszystko Kasia Cichopek? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że Marcin stanął w obronie byłej żony i zakończył spór pomiędzy obserwatorami:

„Dziękuje za wszystkie komentarze, mam prośbę o nieobrażanie się na moim profilu. Żyjmy w zgodzie ze swoimi wartościami i dajmy żyć innym, dobrej niedzieli dla Wszystkich!”

napisał Marcin
Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane