w

Nergal nie chce żłobka na osiedlu. Porównał dzieci do kóz…

Źródło: screen

Nergal, czyli Adam Darski ma już dosyć osiedlowego żłobka. W związku z tym on i pozostali mieszkańcy kamienicy na warszawskim Powiślu walczą o to aby jednostka zniknęła z ich budynku. Nergal walczy ze żłobkiem, gdyż narzeka na hałas oraz 'smród, który generują dzieci’.

Adam Nergal jest liderem grupy Behemoth. Gwiazdor słynie ze swojego ostrego temperamentu i kontrowersyjnego wizerunku. Jego sukcesy sceniczne przeplatają się z problemami z prawem. Tym razem muzyk kolejny raz daje o sobie znać. Okazuje się, że znalazł się on wśród mieszkańców Powiśla, którzy skarżą się na hałas dochodzący z okolicznego żłobka. Sprawa okazała się na tyle poważna, że mieszkańcy na czele z Nergalem skierowali nawet wniosek do sądu.

Sponsorowane

Nergal walczy ze żłobkiem. Sprawa trafiła do sądu.

Wspomniany wyżej żłobek jest jedna z placówek działających w ramach franczyzy The Village. Mieszkańcy Powiśla skarżą się nie tyle na sam budynek, ale na godziny od 11-13, kiedy to dzieci ze żłobka przebywają na świeżym powietrzu i jak przystało na takie maluchy głośno hałasują. Okazuje się, że sam hałas to nie wszystko co denerwuje Nergala. Znany muzyk miał się jeszcze uskarżać na smród na klatce schodowej, który unosi się z koszy z pampersami. Adam Darski wysłał w tej sprawie emaila do adoministracji, który brzmiał:

„Dzisiaj znowu obudziły mnie wrzaski dziatwy, które niosą się też po klatce. W załączeniu zdjęcie siatki pełnej pampersów, gówna. Wszedłem na klatkę i na dzień dobry uderzyła mnie fala smrodu” 

Sponsorowane

W dalszej części czytamy:

„Jeśli któryś z nas zacząłby hodować kozy albo założył schronisko dla psów, sąsiedzi mieliby z tym problem”

dodał Nergal

Na odpowiedź właścicielki żłobka nie trzeba było długo czekać.

Sponsorowane

A co na to wszystko właścicielka The Village? Aleksandra Kozera jest oburzona skargami mieszkańców. Właścicielka zakupiła mieszkanie w kamienicy oraz wydzierżawiła ogródek, który jest odgrodzony od wspólnej przestrzeni. Według Kozery zachowanie mieszkańców kamienicy dyskryminuje dzieci:

„Zastanawiam się, jakby wyglądała ta sytuacja, gdyby dotyczyło to dzieci z niepełnosprawnościami. Poziom dyskryminacji, z jakim się spotykamy, jest niepomierny. Gdzie znajdą miejsce te dzieci, jeśli tak je traktujemy? Najmłodsi są integralną częścią naszego społeczeństwa i mają prawo do beztroskiej zabawy”

podsumowała sprawę dyrektorka The Village

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane